1. Rozrywka
  2. VOD

Telewizja i serwisy streamingowe razem w świetnej cenie! Polsat Box zadbał o oferty dla całej rodziny

Lokowanie produktu: Polsat Box

Sezon ogórkowy dobiega końca - telewizja i serwisy streamingowe lada moment zaczną bombardować nas premierami filmów i seriali. To doskonały moment, by zastanowić się nad ofertami platform, które umożliwiają dostęp do treści pochodzących z jak największej liczby źródeł przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Okazuje się, że niezwykle bogata w podobne opcje jest oferta telewizyjna Polsat Box.

06.09.2022
17:33
polsat box oferta pakiet disney plus hbo max cena

Osoby polujące na telewizję i treści VOD w ofertach łączonych zdecydowanie powinny zapoznać się z propozycjami Polsat Box. Znajdziemy w nich pakiety w naprawdę korzystnych cenach, które dadzą nam dostęp do kanałów telewizyjnych (newsowych, sportowych i tematycznych), serwisów streamingowych i treści VOD (kanały TV, Disney+, HBO Max i Polsat Box Go). Taka kompozycja to gwarancja, że każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.

Polsat Box - najlepsze oferty dla całej rodziny

Najpierw na stronie Polsat Box wybieramy telewizję, która nas interesuje - pakiety gwarantują albo telewizję przez satelitę, albo przez Internet. Następnie przechodzimy do wyboru pakietów (uwaga: nowi klienci otrzymują prezent w postaci abonamentu za 0 zł przez 1 miesiąc!). Interesuje nas, rzecz jasna, oferta TV z Disney+ - Polsat Box w technologii satelitarnej i kablowej IPTV proponuje cztery pakiety (S z Disney+, M z Disney+, M Sport z Disney+ i L z Disney+). Im wyższa cena, tym większa pula treści, do których otrzymamy dostęp. Zdecydowanie najciekawszym i najbardziej opłacalnym pakietem jest L, zawierający aż 132 kanały tv (podstawowe, tematyczne Polsat, tematyczne TVN Discovery, stacje Eurosport, TVP Seriale i TVP HD oraz pozostałe tematyczne, czyli filmowe, edukacyjne czy dziecięce) oraz, rzecz jasna, dostęp do wspomnianego Disney+, czyli wielkiej biblioteki świetnych filmów i seriali (o tym później). W ofercie telewizji internetowej mamy natomiast 3 pakiety podstawowe z Disney+ (Wygodny z 29 kanałami za 35 zł/mies., Komfortowy z 46 kanałami za 45 zł/mies. i Bogaty z 95 kanałami za 70 zł/mies.).

polsat box oferta pakiet disney plus hbo max cena class="wp-image-2019811"
Polsat z Disney+

Później wybieramy pakiety premium, czyli dodatkowe. W zależności od tego, czy wybraliśmy telewizję satelitarną, czy kablową IPTV (gdzie będzie potrzebny Internet światłowodowy od Plusa, Netii lub Orange), mogą się od siebie nieco różnić, jednak w obu przypadkach mamy do czynienia z rozszerzeniami zapewniającymi jeszcze większą różnorodność treści. I tak za dodatkowe 20 zł/mies. otrzymamy HBO i HBO Max, za kolejne 10 zł FilmBox Premium i Eleven Sports za jeszcze jedną dyszkę. W ten sposób za zaledwie 100 zł miesięcznie będziemy mogli cieszyć się kontentem, który zadowoli każdego członka rodziny: 132 kanały, HBO i HBO Max, Disney+, pakiety Eleven Sports i FilmBox. Do tego dostęp nawet do 120 kanałów telewizyjnych i wybranych treści VOD mobilnie w Polsat Box Go na 3 urządzeniach. Całkiem nieźle, prawda?

polsat box oferta pakiet disney plus hbo max cena class="wp-image-2019808"
Polsat: pakiety premium

Jeśli jednak stówka to nieco za dużo, można pokombinować inaczej. Wybieramy pakiet M z Disney+ (73 kanały - wciąż sporo!), dorzucamy HBO i w ten sposób za zaledwie 65 zł/mies. mamy dostęp do ogromu świetnej telewizji i znakomitych serwisów streamingowych.

Możliwych kombinacji jest, rzecz jasna, znacznie więcej - pakiety premium możemy uruchamiać w dowolnej chwili, w zależności od potrzeb, także do oferty telewizji internetowej. Możliwości jest naprawdę sporo, a ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Pod linkami znajdziecie pełną listę pakietów dla telewizji - satelitarnej i internetowej.

Warto pamiętać, że Polsat Box z serwisami streamingowymi to moc świetnych filmów i seriali.

Disney+ posiada niebywale zróżnicowaną bibliotekę. Tylko tam obejrzymy seriale z dwóch uwielbianych uniwersów - Marvela i Gwiezdnych wojen. W sierpniu i we wrześniu co czwartek będą się tam pojawiać odcinki "Mecenas She-Hulk", który skupia się na prawniczce - kuzynce Bruce'a Bannera (Hulka). Z kolei 21 września odbędzie się premiera serialu "Andor" zrealizowanego przez twórców świetnego "Łotra 1" i zapowiadającego się na mroczną szpiegowską historię.

Andor

Tymczasem HBO Max proponuje nam - oprócz wielu świetnych tytułów - nowy serial w uniwersum kultowej już "Gry o tron" - "Ród smoka", którego pierwsze odcinki zachwyciły widzów. To godny następca, który ma szansę wciągnąć widzów w historię na miarę pierwszych sezonów "Gry o tron". Pozycja obowiązkowa.

Warto też pamiętać o kinowych hitach Warner Bros., które trafiają na platformę zaledwie 45 dni po kinowej premierze. Dzięki temu już lada dzień będziemy mogli zobaczyć tam znakomitego "Elvisa", choć przecież dopiero co wyświetlano go w kinach!

Elvis
Lokowanie produktu: Polsat Box
Najnowsze
Zobacz komentarze