REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Dzieje się

To nie jest kadr z „W głębi lasu”, ale zapowiedź nowej serii Gonciarza. O czym tym razem opowie youtuber?

Jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów zapowiedział właśnie nową serię filmów. Choć Krzysztof Gonciarz na razie nie zdradził szczegółów, z zapowiedzi wynika, że seria będzie koncentrować się na... Polsce. 

22.07.2020
16:17
polska nowa seria krzysztof gonciarz youtube
REKLAMA
REKLAMA

Krzysztof Gonciarz należy do najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerów, a jego kanał na YouTubie śledzi ponad milion użytkowników (popularność przyniosły mu m.in. filmiki z serii „Zapytaj Beczkę” i autorski wideoblog). Niedawno było o nim głośno za sprawą apelu, który bloger wystosował do prezydenta Andrzeja Dudy po słowach głowy państwa na temat „ideologii LGBT”. Teraz Krzysztof Gonciarz zapowiedział całkiem nową serię na YouTubie, która tematycznie znacznie odbiega od tego, co do tej pory serwował na swoim kanale.

Polska: wielki projekt Gonciarza?

Bloger poinformował fanów o nowym projekcie pt. „Polska”. Choć na razie Gonciarz nie zdradza szczegółów, z zapowiedzi wynika, że nowa seria będzie opowiadać o naszej ojczyźnie — oprócz polskich krajobrazów, w filmiku znalazło się parę słów od twórcy:

Do 2020 r. po prostu trzeba się dostosować, bo wszyscy nie jesteśmy tam, gdzie myśleliśmy, że będziemy. To okazja, by zwolnić i spojrzeć na siebie i się dobrze rozejrzeć — i zrobić to, co zawsze odwlekaliśmy.

— mówi w trwającej niecałą minutę zapowiedzi youtuber.

Jeśli znasz miejsce, które musimy pokazać, albo chcesz nam pomóc w pewnym rejonie Polski, napisz z pomysłem na zaprosgonciarza@gmail.com

— czytamy pod filmem.

Youtuberzy promują Polskę nie od dziś.

Polski rząd już chwalił się w przeszłości współpracą z influencerami (np. płacąc popularnym zagranicznym youtuberom, by przyjeżdżali do Polski i promowali nasz kraj w swoich filmach). Takim projektem była m.in. inicjatywa Polskiej Organizacji Turystycznej z 2018 r. pt. #VisitPoland, w ramach której nad Wisłę przyjechało siedmiu vlogerów z różnych stron świata.

Czy nowy projekt Krzysztofa Gonciarza ma coś wspólnego z którymś z rządowych programów, czy jest w pełni niezależną inicjatywą twórcy? Mając na uwadze poglądy blogera (który nota bene ostatnio nieźle strollował Andrzeja Dudę), nie sądzę, żeby zdecydował się na taką współpracę i wiele wskazuje na to, że to jego własny, autorski pomysł wywołany pandemią (na co dzień Gonciarz mieszka w Japonii). Jednak o tym, jak jest naprawdę, przekonamy się pewnie już niebawem, bo jak zapowiedział sam youtuber, pierwszy odcinek serii pojawi się na YouTubie „na dniach”.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA