REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Prime Video: co obejrzeć w weekend? TOP 5 fenomenalnych nowości

W Prime Video wciąż króluje 4. sezon "The Boys", który widzowie oglądają na potęgę. Chłopaki zdążyli was już nieco zmęczyć? Rzućcie okiem na TOP 5 tytułów, bo nad nimi warto pochylić się w weekend. Wśród nich produkcja z Jenną Ortegą i Martinem Freemanem, która ostatecznie nie pojawiła się w polskich kinach, a wzbudziła sporo kontrowersji.

05.07.2024
16:33
prime video weekend top
REKLAMA

"The Boys" już od czasu premiery 4. sezonu, czyli od dobrych trzech tygodni nie zamierza oddawać miejsca w TOP-ce platformy od Amazona. W międzyczasie w Prime Video pojawiło się jednak kilka wartych uwagi produkcji, w tym genialny serial "Moja Lady Jane" - opowiada on alternatywną historię dynastii Tudorów, skupiając się na tytułowej młodej królowej Anglii. Oprócz niego wpadły również takie tytułu jak "Kraj świętych i grzeszników" z Liamem Neesonem czy wzruszający dokument o Celine Dion.

REKLAMA

Prime Video: co obejrzeć w weekend? TOP 5 propozycji

Jeśli zdążyliście już odhaczyć na waszej liście do obejrzenia wyżej wymienione produkcje, czas, by przyjrzeć się kolejnym propozycjom. Wśród TOP 5 pozycji nie mogliśmy nie wspomnieć o szalonej francuskiej komedii "Alibi.com 2", która wróciła z sequelem po kilku dobrych latach, a także o filmie z uniwersum "Parku Jurajskiego", który lada moment zniknie z serwisu. Warto przede wszystkim przyjrzeć się jednak tegorocznej produkcji z Jenną Ortegą i przekonać się, dlaczego za granicą wzbudziła tyle kontrowersji.

Spis treści:

Dziewczyna Millera

Bohaterką filmu "Dziewczyna Millera" w reżyserii Jade Halley Bartlett jest Cairo Sweet, 18-letnia uczennica liceum (Jenna Ortega). Dziewczyna na co dzień mieszka sama, podczas gdy jej zamożni rodzice większość czasu spędzają na wyjazdach służbowych. Uzdolniona pisarsko Cairo zwraca uwagę Jonathana Millera (Martin Freeman), swojego nauczyciela kreatywnego pisania, co skutkuje niespodziewanym nawiązaniem bliskiej i niebezpiecznej relacji między dwojgiem bohaterów.

Film "Dziewczyna Millera" jest dostępny tutaj.

"Dziewczyna Millera"

Alibi.com 2

Za kamerą produkcji "Alibi.com 2" stanął Philippe Lacheau, który ponownie wcielił się w rolę Grega. Bohater podjął decyzję o zawieszeniu działalności firmy Alibi.com ze względu na swój szczęśliwy związek. Okazuje się jednak, że życie w prawdzie okaże się być trudniejsze niż sądził - Greg panicznie boi się przedstawić rodziców swojej narzeczonej i przyszłym teściom. Wpada on na szalony pomysł: wynajmie aktorów, by przed teściami i Flo udawali jego rodziców, a na spotkaniu z prawdziwą matką i ojcem przedstawi fałszywą narzeczoną. Co więcej, Greg postanawia zorganizować jednocześnie dwa wesela: na jednym pojawią się podstawieni rodzice, a na drugim - fałszywa panna młoda. A Greg? Cóż, prawdziwy Greg musi pojawić się na obu uroczystościach.

Film "Alibi.com 2" jest dostępny tutaj.

Jurassic World: Dominion

Fabuła "Jurassic World: Dominion" w reżyserii Colina Trevorrowa rozgrywa się 4 lata po zniszczeniu Isla Nublar. W tym samym czasie dinozaury żyją i polują wraz z ludźmi na całym świecie. Krucha równowaga nie tylko zmieni przyszłość, ale również rozstrzygnie, czy ludzie mogą być największymi drapieżnikami na planecie i dzielić miejsce z najbardziej przerażającymi stworzeniami wszech czasów.

Film "Jurassic World: Dominion" jest dostępny tutaj. Produkcja można obejrzeć do 7 lipca.

Maxton Hall

Z TOP-ki Prime Video od jakiegoś czasu nie znika serial "Maxton Hall". Produkcja inspirowana bestsellerową serią Mony Kasten "Save me" skupia się na Ruby (Harriet Herbig-Matten), która przypadkiem odkrywa wielkie sekret. Tymczasem James Beaufort, arogancki dziedzic fortuny, będzie musiał poradzić sobie z bystrą dziewczyną, co okaże się być trudniejsze niż sądził. Próby uciszenia Ruby doprowadzają do burzliwych starć, które w efekcie sprawiają, że między obojgiem bohaterów zaczyna iskrzyć.

Serial "Maxton Hall" jest dostępny tutaj.

O produkcjach Prime Video czytaj w Spider's Web:

Generacja przyszłości

W weekend warto rzucić również okiem na produkcję w reżyserii Sophie Barthes. Fabuła "Generacji przyszłości" rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, gdzie dzięki sztucznej inteligencji można zrobić niemal wszystko. Rachel (Emilia Clarke) i Alvy (Chiwetel Ejiofor), chcąc założyć rodzinę, postanawiają skorzystać z pomocy technologicznego giganta - jego oferta polega na możliwości współdzielenia ciąży poprzez specjalne kapsuły. Bohaterowie nie spodziewają się jednak konsekwencji, jakie może przynieść ich decyzja o urodzeniu dziecka w tym nowoczesnym świecie.

REKLAMA

Film "Generacja przyszłości" jest dostępny tutaj.

"Generacja przyszłości"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA