REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Kurdej-Szatan poprowadzi przełomowe randkowe show. Pomoże szukać miłości osobom w spektrum autyzmu i z zespołem Downa

"Projekt Cupid" to randkowe show TTV, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Jego uczestnicy to 8 osób to w spektrum autyzmu, z Zespołem Downa i Syndromem Tourette'a. W poszukiwaniu miłości będą pomagać im Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski. Premiera programu tuż przed Walentynkami.

13.02.2022
10:23
projekt cupid randkowe show kurdej szatan kiedy
REKLAMA

"Projekt Cupid" to powrót na ekrany i druga szansa dla Barbary Kurdej-Szatan, która w ostatnich miesiącach zmagała się z potężnym kryzysem wizerunkowym po wpisie o straży granicznej. W niedawnym wywiadzie zapowiadała, że niedługo zobaczymy ją w telewizji w nowym projekcie. Teraz już wiemy, że chodziło właśnie o randkowe show.

REKLAMA

"Projekt Cupid" to format belgijskiej firmy Roses are Blue, która ma na koncie też m.in. "Down the Road" - program, który również doczekał się polskiej, niezwykle popularnej wersji. Jego prowadzącym był także Przemysław Kossakowski, który podróżował po świecie wraz z grupą osób z zespołem Downa.

"Projekt Cupid" z Barbarą Kurdej-Szatan i Przemysławem Kossakowskim. O co w nim chodzi?

Bohaterami "Projekt Cupid" są osoby z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnościami. Do tej pory nie w Polsce programu randkowe, który byłby skierowany właśnie do nich. Barbara Kurdej-Szatan i Przemysław Kossakowski oraz produkcja będzie organizować im randki, a my poznamy ich historie i codzienne życie.

W pierwszym odcinku poznamy dwóch bohaterów. 21-letni Sylwester dla rozrywki wymyśla programy nieistniejących stacji telewizyjnych i śledzi budowy autostrad. Denerwują go nieoczekiwane zmiany i kebaby z warzywami. Jego marzeniem jest znalezienie dziewczyny, nigdy jeszcze nie był na randce. 21-letnia Maja jest członkiem klubu morsów, a w wolnych chwilach lubi obserwować przez lornetkę ptaki. Najbardziej jednak kocha taniec i to właśnie w ruchu wyraża swoje najgłębsze emocje. A tych jest bardzo wiele, bo to wyjątkowo wrażliwa dusza. Była już nawet dwa razy zakochana - niestety, bez wzajemności. Nadal wierzy jednak, że spełni się jej wielkie marzenie - zaręczyny pod wieżą Eiffle’a. Jak wygląda według Mai mężczyzna idealny? Czy Sylwkowi przyda się treningowa randka z... Przemkiem Kossakowskim? I przede wszystkim - czy uda się znaleźć osoby, na których widok naszym bohaterom szybciej zabiją serca? 

- informacja prasowa TTV
REKLAMA

W kolejnych odcinkach będziemy poznawać dalsze losy bohaterów. Np. Sylwester i Maja wybiorą się na swoje pierwsze randki w życiu. W końcu poznamy też odpowiedź na pytanie, które nurtuje wszystkich widzów randkowych reality show: czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

Pierwszy odcinek Projekt Cupid zobaczymy w niedzielę, 13 lutego o 22:05 na TTV. Kolejne będą emitowane co tydzień. Powtórki m.in. w poniedziałki o 20:05.

* zdjęcie główne: materiały prasowe TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA