REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki /
  3. Komiksy

Najsłynniejsza seria powieści graficznych już wkrótce otrzyma audiobooka. Wiemy, kiedy „Sandman” trafi na Audible

„Sandman” Neila Gaimana całkiem słusznie jest uznawany za jedną z najlepszych serii powieści graficznych w historii. W ostatnich miesiącach coraz więcej mówi się o rozmaitych adaptacjach opowieści o Władcy Snów i jego niezwykłej krainie. Już w następnym tygodniu na platformie Audible pojawi się audiobook „Sandman” w gwiazdorskiej obsadzie.

06.07.2020
18:04
sandman audiobook
REKLAMA
REKLAMA

Poprzedni rok przyniósł wiele pozytywnych wieści zagorzałym fanom powieści graficznych Neila Gaimana. Nie dość, że Netflix zapowiedział powstanie aktorskiego serialu na podstawie serii „Sandman”, to wydawnictwo DC rozpoczęło wydawanie nowych komiksów rozgrywających się w tym samym świecie. Projekt „Sandman Uniwersum” został przyjęty bardzo pozytywnie, a poszczególne tytuły z cyklu można również kupić w Polsce (więcej o sequelach „Sandmana” i kultowym komiksie przeczytacie TUTAJ).

Wzmożona w ostatnich miesiącach moda na adaptowanie dzieła Neila Gaimana nie miała się jednak zakończyć na wspomnianych powyżej projektach. Firmy Amazon i DC postanowiły przygotować również audiobook na bazie oryginalnej serii. Główne role w książce mówionej przypadły takim gwiazdom jak James McAvoy („X-Men: Pierwsza klasa”), Andy Serkis („Władca Pierścieni”), Riz Ahmed („Łotr 1”), Taron Egerton („Rocketman”), Michael Sheen („Dobry omen”), a także Kat Dennings, Samantha Morton i Bebe Neuwirth. Głos pod narratora opowieści podłoży sam Neil Gaiman.

DC opublikowało właśnie teaser książki mówionej, dzięki któremu wiemy, kiedy „Sandman” trafi do sprzedaży.

„Sandman” w wersji audio będzie dostępny do pobrania na stronie platformy Audible już 15 lipca. Oprócz tej informacji materiał wideo nie zdradza zbyt wiele, ale daje małą próbkę Morfeusza w wykonaniu Jamesa McAvoya. Fani oryginalnej serii z pewnością już nie mogą się doczekać ponownej podróży w głąb świata snów, magii, marzeń i koszmarów. Oprócz Snu w książce mówionej pojawią się też inne popularne postaci DC jak np. Śmierć, John Constantine, Doktor Destiny, Martian Manhunter i Lucyfer Moringstar (z popularnego serialu „Lucyfer” dostępnego na Netflix Polska).

REKLAMA

„The Sandman” jest już dostępny do kupienia w ramach przedsprzedaży. Koszt zakupu produkcji wyniesie 34,95 dol., ale użytkownicy mają też możliwość założenia konta na Audible i skorzystania darmowego okresu próbnego o długości 30 dni. Po nim koszt korzystania z subskrypcji wyniesie 14,95 dol. za miesiąc.

Pre-order audiobooka „Sandman” znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA