REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Nie tylko Botoks, czyli przegląd nowości w serwisie Showmax w lutym

Showmax podzielił się informacją o tym, jakie nowości czekają na widzów w nadchodzącym miesiącu. Ramówkę serwisu na luty otwiera serial Botoks w reżyserii Patryka Vegi, ale to tylko początek.

30.01.2018
20:46
Botoks - serial - Showmax (9)
REKLAMA
REKLAMA

Serwisy streamingowe wymagają opłacania abonamentu. Aby przekonać klientów do wysupłania pieniędzy, uzupełniają swoją bibliotekę. Showmax dystansuje się od Netfliksa, stawiając na produkcje powstające w naszym kraju. Nie oznacza to jednak braku filmów i seriali zza granicy.

Showmax promuje serialowy Botoks (31.01)

Jednym z partnerów serwisu w naszym kraju jest Patryk Vega, który na start działalności Showmaksa w naszym kraju przygotował etiudę Czerwony punkt. Wystąpił w niej Ewan McGregor. Na tym współpraca się nie zakończyła.

Na początku stycznia Showmax poinformował, że Patryk Vega wyreżyseruje serial Botoks. Produkcja w odcinkach będzie dostępna w serwisie na wyłączność. Ma kontynuować wątki poruszone w filmie o tym samym tytule.

Małgosia zmienia płeć i staje się Markiem. Na drodze do nowej tożsamości seksualnej przechodzi przez prawdziwe piekło. Daniela i Darek, uczestnicy pijackich libacji, biorą udział w kursie na ratowników medycznych, gdzie dają upust swoim destrukcyjnym skłonnościom. Beata ulega wypadkowi motocyklowemu, pada ofiarą gwałtu w szpitalu i planuje słodką zemstę na swoim oprawcy. Magda bije rekordy w liczbie przeprowadzonych aborcji, ale w momencie zajścia w ciążę zaczyna kwestionować wybory swoje i ordynatora. Doktor Banach zaczyna specjalizować się w chirurgii plastycznej kobiecych narządów płciowych. Poznaj mroczną twarz polskiej służby zdrowia. Brutalna prawda o tym, że leczenie w naszym kraju grozi śmiercią.

W serialu wystąpią Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Sebastian Fabijański, Tomasz Oświeciński i Piotr Stramowski. Premiera zaplanowana jest na 31 stycznia, a kolejne epizody Botoksu będą udostępniane co środę.

Kolejne odcinki Saturday Night Live Polska (3.02)

Realizowany w naszym kraju na zagranicznej licencji program SNL Polska wypada na tyle nieźle, że co tydzień odpalam sobie kolejne odcinki - na żywo lub z opóźnieniem w ramach VOD. Kolejna transmisja live rozpocznie się już 3 lutego o 21:00.

Tym razem program poprowadzi Filip Chajzer, a gościem muzycznym będzie Xxanaxx. Do tej pory w roli prowadzących wystąpili Piotr Adamczyk, Robert Biedroń, Joanna Krupa, Tomasz Karolak i Olga Bołądź, która występuje też w Botoksie.

Big Lebowski jest już dorosły (1.02)

Serwisy chwalą się nie tylko nowościami, ale również klasyką kina. Z pewnością zalicza się do nich Big Lebowski braci Coen, który w tym roku świętuje 20 rocznicę powstania. W rolach głównych Jeff Bridges i John Goodman.

jurassic world class="wp-image-41905"

3x Park Jurajski, czyli w odwiedzinach u dinozaurów (1.02)

Na początku przyszłego miesiąca oferta serwisu rozszerzy się o kolejne 3 filmy będące klasyką kina od Stevena Spielbera. Hollywood przypomniał sobie o serii i powstaje właśnie druga odsłona Jurassic World, a widzowie opłacający Showmax mogą sobie teraz przypomnieć, w jaki sposób przygoda z dinozaurami się zaczęła.

Walentynki z The Bold Type (14.02)

W połowie miesiąca, na święto zakochanych, Showmax proponuje widzom seans The Bold Type na podstawie biografii szefowej amerykańskiego Cosmopolitana. To opowieść o trzech dziewczynach, które próbują osiągnąć sukces, pracując „w prestiżowym czasopiśmie dla kobiet”. W głównych rolach wystąpiły Katie Stevens (finalistka programu Idol, znana z Faking it), Aisha Dee (Channel Zero) i Meghann Fahy (Żona idealna, Plotkara).

Uwikłana wraca z 2. sezonem (22.02)

W tytułową „uwikłaną” wciela się Jennifer Lopez. Serial opowiada o perypetiach policjantki Harlee. Jest ona silną kobietą po przejściach, która musi dbać o bezpieczeństwo swoich bliskich. Na przeszkodzie stają jej jednak gangi.

Agenci Tarczy class="wp-image-113460"

Na tym lutowe nowości w Showmax się nie kończą.

REKLAMA

Serwis przypomina, że cały czas w emisji jest serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. osadzony w Marvel Cinematic Universe. W piątym sezonie tytułowi bohaterowie zostali przetransportowani do przyszłości, w której Ziemia została zniszczona. Nowe odcinki emitowane są co niedzielę, dzień po premierze w Stanach Zjednoczonych.

Oprócz tego z nowości warto wspomnieć takie obrazy jak polskie Mały Jakub i Szatan kazał tańczyć, familijne Heca w Zoo i The Belko Experiment bazujący na pomyśle Jamesa Gunna, reżysera Strażników Galaktyki. Te filmy pojawią się w serwisie 8 lutego. Tydzień później, czyli 15 lutego, zadebiutuje Wybawienie, a po kolejnych 7 dniach, czyli 22 lutego, Ładunek 200.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA