REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Jeszcze więcej "Squid Game". Twórca serialu rozmawia z Netfliksem o 2. i 3. sezonie

"Squid Game" niespodziewanie podbiło serca użytkowników Netfliksa na całym świecie. Platforma dopięła swego i zamówiła już 2. sezon. Twórca serialu zdradził w niedawnym wywiadzie, że na tym prawdopodobnie się nie skończy. Trwają bowiem również rozmowy o trzeciej odsłonie koreańskiej produkcji.

29.12.2021
10:22
squid game 2 3 sezon netflix zapowiedź
REKLAMA

Niespodziewany hit Netfliksa, jakim okazało się "Squid Game" doczeka się drugiego sezonu. Mało tego. Prawdopodobnie pojawi się też kolejny. W końcu gdy ma się coś, co osiągnęło taki sukces, chce się tego popularność wyeksploatować do cna, zanim widzowie się tym znudzą i zajmą innym tytułem.

A "Squid Game" z pewnością do takiej eksploatacji się nadaje. Tysiące lat użytkownicy spędzili oglądając koreański hit Netfliksa. Produkcja wywołała kontrowersje, kiedy uczniowie na całym świecie zaczęli rekonstruować fabułę serialu w rzeczywistości, a sam minister Przemysław Czarnek zapowiedział, że przyjrzy się serialowi. O tytule do dzisiaj jest głośno i wzbudza on wielkie emocje.

REKLAMA

Squid Game - hit Netfliksa dostanie 2. i 3. sezon?

Netflix zamówił już drugi sezon, ale warto wspomnieć, że serial wcale nie był pewnym hitem. Nikt go nie chciał przez ponad dekadzę. Hwang Dong-hyuk wpadł na pomysł na scenariusz jeszcze w 2008 roku, kiedy to pogrążony był w biedzie. Po wielu latach szukania sponsorów, dopiero platforma wyłożyła pieniądze na jego realizację.

Squid Game - Netflix - zwiastun

Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Jak potwierdził bowiem sam Hwang Netflix chciałby dwie kontynuacje produkcji. W niedawnym wywiadzie z "The Korea Times" twórca "Squid Game" zdradził, że rozmawia o tym z platformą:

Rozmawiam z Netfliksem zarówno o 2. jak i 3. sezonie. Niedługo dojdziemy do porozumienia.

REKLAMA

Squid Game - twórca jest gotowy na kontynację hitu Netfliksa

Hwang był już wcześniej zainteresowany kontynuacją swojej historii. Wszystko co jednak działo się wokół "Squid Game" wymęczyło go psychicznie, przez co zastrzegał, że weźmie się za niego dopiero, gdy będzie gotowy. Widocznie ten moment już nadszedł.

"Squid Game" obejrzycie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA