REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

"Squid Game" w prawdziwym życiu. Niemal 500 osób walczyło o prawie pół miliona dolarów

"Squid Game" w prawdziwym życiu? Tak! Youtuber MrBeast urządził rozgrywki znane z serialu. Niemal 500 osób wzięło udział w jego wyzwaniu i stanęło do walki o prawie pół miliona dolarów. Uprzedzając pytania: nikt nie zginął.

25.11.2021
11:32
squid game w prawdziwym życiu
REKLAMA

"Squid Game" w prawdziwym życiu? Każdy, kto widział koreański serial Netfliksa, drży na samą myśl, że coś takiego mogłoby się zdarzyć. Pewien youtuber doszedł jednak do wniosku, że może to być zabawne. Postanowił więc urządzić zawody inspirowane grami, które dobrze znamy z produkcji streamingowego giganta.

Zorganizowania "Squid Game" w prawdziwym życiu podjął się MrBeast. Youtuber znany jest z pokazywania swoim fanom, jak wykonuje dziwaczne challenge'e (dał się na przykład pogrzebać żywcem na 50 godzin) bądź oferowania ludziom pokaźnych kwot pieniężnych za chociażby rzucenie pracy.

REKLAMA

Squid Game - serial Netfliksa w prawdziwym życiu

W "$456,000 Squid Game In Real Life!" zaproponował ludziom pieniądze za wzięcie udziału w zawodach inspirowanych serialem Netfliksa. I dobrze czytacie, zwycięzca zgarnął niemal pół miliona baksów. Do walki o tę kwotę stanęło łącznie 456 osób. Po pierwszym wyzwaniu odpadło ich ponad 200. Zobaczcie jak walczyli:

Squid Game - zawody inspirowane serialem Netfliksa

Jak zauważyliście, przyjacielską atmosferę z czasem zastępuje zacięta rywalizacja. Na szczęście w przypadku "Squid Game" w prawdziwym życiu u MrBeasta stawka nie jest tak wysoka jak w serialu Netfliksa i nikt nie musi tutaj walczyć o życie.

REKLAMA

"Squid Game" stało się światowym fenomenem. O tym koreańskim serialu do dzisiaj mówi każdy. W niektórych krajach pojawił się jednak problem, bo uczniowie postanowili urządzić sobie zawody inspirowane tytułem, co wzbudziło niepokój nauczycieli. U nas natomiast minister Przemysław Czarnek również zapowiedział, że przyjrzy się produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA