REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Finałowe odcinki "Świata według Kiepskich" obejrzymy w środku nocy. Polsat zmienia godzinę emisji polskiego sitcomu

Najnowszy sezon "Świata według Kiepskich" dobiega końca. Finałowe odcinki tej odsłony sitcomu zobaczymy w grudniu, ale o innej porze niż zazwyczaj. Czyżby Polsat przeraził się słabych wyników oglądalności serialu?

23.11.2021
16:52
świat według kiepskich nowe odcinki polsat kiedy
REKLAMA

Kolejny sezon jednego z najdłużej trwających polskich seriali (przegrywa chyba tylko z "Klanem") dobiega końca. Polsat podjął jednak niespodziewaną decyzję, aby finałowe odcinki trwającej właśnie odsłony "Świata według Kiepskich" wyemitować o innej niż zazwyczaj porze. W grudniu nowe odcinki sitcomu obejrzą więc jedynie nocne marki.

27 października 2021 roku rozpoczęła się emisja najnowszego sezonu "Świata według Kiepskich". Odcinki mogliśmy oglądać w środy około godziny 20:00. Tak było do tej pory. Teraz Polsat zdecydował się na zmiany w ramówce i dwa finałowe epizody będzie można zobaczyć w nocy z 1 na 2 grudnia.

REKLAMA

Świat według Kiepskich - kiedy emisja finałowych odcinków nowego sezonu?

Świat według Kiepskich - kiedy nowe odcinki?

Żeby obejrzeć finałowe odcinki "Świata według Kiepskich" fani sitcomu będą musieli zarwać nockę. 1 grudnia tradycyjnie zostaną one wyemitowane na Polsacie, ale nie jak zwykle w okolicach godziny 20:00, tylko o 2:25 i 3:00 w nocy. To dość zaskakująca decyzja, której, jak podają media powołując się na Presserwis, stacja jeszcze nie skomentowała.

Powodów może być kilka. Najbardziej prawdopodobny znajdziemy jednak w słupkach oglądalności. Co prawda w emitowanych od października odcinkach wciąż zobaczymy zarówno Boczka jak i Paździocha, bo zostały one nagrane jeszcze przed śmiercią wcielających się w nich aktorów, ale sitcom nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród widzów.

REKLAMA

Świat według Kiepskich - ile osób ogląda nowy sezon?

Jak podaje portal Wirtualne Media, Polsat w paśmie emisji "Świata według Kiepskich" zajmuje ostatnie miejsce wśród tzw. "wielkiej czwórki". Większą popularnością cieszą się "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe" na TVP2, "Na Wspólnej" na TVN, czy "Alarm!" na TVP1.

Chociaż nowe odcinki "Świata według Kiepskich" śledzi średnio 746 tys. widzów, wyniki oglądalności na tle konkurencji wypadają blado. Jakby tego było mało uzasadnionym wydaje się podejrzenie, że w kolejnym sezonie, w którym zabraknie już Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego zainteresowanie serialem zmaleje jeszcze bardziej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA