REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Świat według Kiepskich - wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki

„Świat według Kiepskich” od ponad 20 lat gości na antenie Polsatu. Ze względu na pandemię stacja nie emitowała jednak nowych odcinków. Ma się to zmienić już w przyszłym miesiącu.

23.09.2021
17:52
świat według kiepskich nowe odcinki polsat
REKLAMA

Kiepscy są z nami od 1999 roku. Bohaterowie popularnego sitcomu już od ponad 20 lat wyśmiewają stereotypowy obraz Polaków, piętnując nasze narodowe przywary. „Świat według Kiepskich” jest jednym z najdłużej emitowanych w naszym kraju seriali i doczekał się już grubo ponad 500 odcinków. Oznacza to, że za nieco ponad 3000 epizodów będzie liczył tyle samo co aktualnie „Klan”.

No dobra, do tytułu telenoweli TVP jako najdłużej trwającego polskiego serialu, „Światowi według Kiepskich” sporo brakuje. Niemniej liczba lat jego emisji jest imponująca i sitcom wciąż może się poszczycić sporą rzeszą fanów. Trudno wyobrazić sobie ramówkę Polsatu bez niego.

REKLAMA

„Świat według Kiepskich” wraca do Polsatu

Ostatnio fani „Świata według Kiepskich” nie mieli okazji poznania dalszych losów swoich ulubionych bohaterów. W czasie pandemii Polsat nie emitował nowych odcinków, a w międzyczasie zmarli aktorzy powiązani z produkcją. W październiku minionego roku odszedł Dariusz Gnatowski czyli ekranowy Boczek, a w styczniu 2021 roku Ryszard Kotys znany z roli Paździocha.

REKLAMA

Nowe odcinki serialu zostały jednak nagrane jeszcze przed pandemią. A więc ujrzymy w nich wspomnianych aktorów. Stanie się to zresztą już całkiem niedługo, bo w nadchodzącym miesiącu. Polsat szykuje się bowiem do emisji kolejnego sezonu „Świata według Kiepskich” już w przyszłym miesiącu.

Jak podają Wirtualne Media nowe odcinki „Świata według Kiepskich” zastąpią w ramówce program „Family Food Fight - Pojedynek na smaki”, którego finał pokazany zostanie 20 października. Oznacza to, że Ferdek powróci na antenę stacji już 27 października. Od tej pory epizody sitcomu będą emitowane co środę o 20:00 i 20:30. Zróbcie więc zapas Mocnego Fulla i szykujcie się na dużo dobrej zabawy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA