REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

Najlepsze filmy o św. Mikołaju. Obejrzysz je na Netflix, Polsat Box GO i w Playerze

Św. Mikołaj jest już na platformach VOD. Ukrył się w dostępnych tam filmach. Znajdziecie go nie tylko na Netfliksie, ale też m.in. na Polsat Box Go. Dzięki temu poznacie różne jego oblicza, bo kto powiedział, że nie może być twardzielem z twarzą Mela Gibsona.

06.12.2021
20:51
świąteczne filmy z mikołajem polsat box go netflix
REKLAMA

Ho Ho drodzy czytelnicy. To już ten czas w roku, kiedy wszyscy wyczekujemy prezentów i liczymy, że nie trafi się nam rózga. Nie wiemy, czy św. Mikołaj już was odwiedził, czy jeszcze nie, ale sprawdziliśmy ofertę serwisów VOD, aby sprawdzić filmy, w jakich można go zobaczyć. Święta już trwają nie tylko na Netfliksie, dzięki czemu możecie poznać różne oblicza Mikołaja.

REKLAMA

Filmy ze św. Mikołajem, które obejrzysz na VOD:

Sposób na świętego

Problemy finansowe mogą dotknąć każdego. Nawet św. Mikołaja. Żeby je rozwiązać, podejmie współpracę z armią USA. Jakby to nie było wystarczająco absurdalne, to niezadowolony z prezentu 12-latek zleci jego zabójstwo. Nie jest to typowy świąteczny film, a Mikołaj nie chodzi w znanym nam czerwonym stroju. Jest za to twardzielem - w końcu ma aparycję Mela Gibsona.

Film dostępny na Polsat Box Go, Canal+, Player, Rakuten i Cineman.

Kronika świąteczna

Kronika świąteczna - Netflix - zwiastun

Kurt Russell porwie was swoją charyzmą jako św. Mikołaj. Pewne rodzeństwo rozbije jego sanie, a potem razem z nim ruszy w pełną przygód podróż. Ten film wprawi was w świąteczny nastrój niemal tak dobrze jak "Kevin sam w domu". A jakby tej magii było wam mało, to pamiętajcie, że na Netfliksie jest też sequel filmu.

Film dostępny na Netfliksie.

Zły Mikołaj

Willie i Marcus nie czują ducha świąt. Korzystając z bożonarodzeniowej gorączki przebierają się za św. Mikołaja i elfa, aby naciągać przypadkowych ludzi. Ten pierwszy nie stroni też od butelki. Wszystko jednak zmieni się, kiedy pozna chłopca, który wskaże mu właściwą drogę.

Film dostępny na Canal+ i Rakuten.

Artur ratuje Gwiazdkę

Setki milionów prezentów - tyle w krótkim czasie musi rozwieść św. Mikołaj po całym świecie. Zgubić jeden to dopuszczalny margines błędu, nie? Nie dla najmłodszego syna Mikołaja - Artura. On zrobi wszystko, aby pominięte dziecko dostało upragnioną zabawkę.

Film dostępny na Polsat Box Go, Canal+, Rakuten i Chili.

Uwolnić Mikołaja

Uwolnić Mikołaja - zwiastun

Co byście zrobili, gdybyście w garażu znaleźli św. Mikołaja i jego popsute sanie? Moglibyście zostać bohaterami świąt! Z takiego założenia wychodzą bohaterowie "Uwolnić Mikołaja". Ojciec i syn będą próbowali pomóc Mikołajowi za wszelką cenę. A nie będzie to łatwe, bo przecież jest on poszukiwany przez policję.

Film dostępny na Polsat Box Go, Canal+, VOD i Netflix.

Seria Listy do M.

Melchior mógłby sobie rękę podać ze "Złym Mikołajem" - też ma w głębokim poważaniu ducha świąt i też poznaje chłopca, który odmieni jego podejście. To tylko jeden z wątków "Listów do M." - ukochanej polskiej komedii świątecznej Polaków. W grudniu wszystkie części popularnej serii można oglądać na okrągło.

Pierwsza część dostępna tylko na Player, a pozostałe na Polsat Box Go, VOD i Canal+.

REKLAMA

Filmy ze św. Mikołajem na VOD

Jak widać, św. Mikołaj może mieć różne oblicza. Nie zawsze jest wesołym staruszkiem w czerwonym kubraczku, ale nawet gdy chleje na umór i wskakuje mężatkom do łóżka, potrafi wprawić nas w świąteczny nastrój. Zamiast więc czekać, aż was odwiedzi wyjdźcie mu naprzeciw i spotkajcie go w filmach na platformach VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA