REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ta playlista jest tak świetna, jak serial - soundtrack z Breaking Bad

O wielkości "Breaking Bad" może świadczyć poniższa playlista, bo przecież po soundtracku da się dowiedzieć wiele o serialu. Soundtrack do "Breaking Bad" jest nieprzewidywalny i pełen perełek. Stworzyliśmy go w bólach, bo spora część utworów z Breaking Bad nie jest dostępna w serwisach streamingowych, ale nawet to, co zostało, zachwyca.

04.09.2013
14:58
Ta playlista jest tak świetna, jak serial – soundtrack z Breaking Bad
REKLAMA

Playlista nie ma przewodniego motywu gatunkowego - znajdują się na niej utwory klasyczne, rockowe, jazzowe, elektroniczne, latynoskie czy hip hopowe. Łączy je natomiast dosyć specyficzny i intymny klimat, który nijak ma się do list przebojów.

REKLAMA

Oprócz playlisty z soundtrackiem (odwrotna chronologia - playlista zaczyna się od utworów z ostatnich odcinków, kończy na pierwszym sezonie) polecamy też zwrócenie uwagi na konto amc_breakingbad w Spotify, na którym stacja AMC umieściła ścieżki dźwiękowe do bohaterów serialu, oraz na oficjalną ścieżkę autorstwa Dave'a Portera.

REKLAMA

W cyklu „serialowe soundtracki” mogliście posłuchać już między innymi SuitsSupernaturalCalifornication i Mad Men. Jeśli chcielibyście, byśmy przygotowali ścieżki dźwiękowe z innych seriali - dawajcie znać w komentarzach. Polecamy też oobserwowanie sPlay na Spotify i Deezerze!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA