REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Chris Pratt walczy o serca Polaków serialem "Lista śmierci". Amazon wciąż cieszy się u nas dużą popularnością

Superbohaterski serial "The Boys" nie odpuszcza. Jest nowy odcinek 3. sezonu, jest pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w naszym kraju. Polscy użytkownicy platformy lubią jednak rzucać się na jej nowości, dlatego czołówka zestawienia może się zaraz zmienić. Nowym faworytem jest "Lista śmierci", w której główną rolę gra Chris Pratt.

02.07.2022
9:34
lista śmierci amazon prime video co oglądać
REKLAMA

"The Boys" wciąż dominuje na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. Jeszcze nie zdążyliśmy się otrząsnąć po adaptacji tzw. Herogasm (sprawdzacie w Google'u na własną odpowiedzialność), a już dostaliśmy kolejną dawkę adrenaliny w postaci kolejnego odcinka. W serwisie pojawił się jednak nowy serial, który ma dużą szansę stać się następnym hitem platformy. To "Lista śmierci" z Chrisem Prattem w roli głównej.

REKLAMA

Najpopularniejsze filmy i seriale na Amazon Prime Video

"The Boys" na razie nie schodzi z pierwszego miejsca zestawienia najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. Trudno się temu dziwić. Przecież w piątek na platformie zadebiutował finał 3. sezonu. Warto zresztą pochwalić Amazona, bo od razu przygotował się na ewentualny spadek liczby użytkowników po zamknięciu tej odsłony "Chłopaków". Dlatego tego samego dnia wypuścił cały sezon serialu "Lista śmierci", w którym Chris Pratt wciela się w komandosa Navy SEALS.

The Boys - Amazon Prime Video

Herogasm już za wami? Otrząsnęliście się po nim? Jeśli tak, to już możecie sprawdzić, co dalej z Chłopakami próbującymi pokonać Homelandera i skończyć ze światem opanowanym przez Supki. Na Amazon Prime Video pojawił się siódmy (i zarazem finałowy) odcinek 3. sezonu "The Boys". Co przygotowali na zamknięcie tej odsłony?

The Summer I Turned Pretty

Jestem przekonany, że popularność "The Summer I Turned Pretty" wynika z potrzeby odpoczynku od wszystkich bezeceństw oglądanych w "The Boys". Mowa przecież o przesłodzonej do bólu opowieści o Belly i najwspanialszych w jej życiu wakacjach. Każde poprzednie lato było takie samo, ale tym razem coś się zmieniło. Po nim nic już nie będzie takie samo jak wcześniej. Belly wam to obiecuje.

Chloe

Chloe - Amazon Prime Video

Ten serial w zeszłym tygodniu pojawił się na Amazon Prime Video. Użytkownicy platformy chętnie go od tamtej pory oglądają, zapewniając mu miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie. "Chloe" to opowieść o kobiecie, która postanawia zmienić tożsamość, aby rozwikłać zagadkę śmierci swojej przyjaciółki. W trakcie tamtych wydarzeń obie były jeszcze nastolatkami, więc bohaterka będzie musiała podjąć dawno zastygły ślad.

REKLAMA

Amazon Prime Video - co oglądać?

"The Summer I Turned Pretty" i "Chloe" obejrzane? Nie wiecie, co włączyć w oczekiwaniu na finał 3. sezonu "The Boys"? Sprawdźcie w takim razie gorącą nowość Amazon Prime Video. "Lista śmierci" w ten piątek pojawiła się na platformie. Jest to opowieść o komandosie Navy SEALS, który jako jedyny uchodzi żywo z zasadzki. Kiedy wraca do kraju, musi stawić czoła kolejnym niebezpieczeństwom. A skoro produkcję firmuje swoją twarzą sam Chris Pratt, to chyba trzeba ją zobaczyć, nie?

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA