REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Naśladowcy żywych trupów zagrożą ocalałym. 10. sezon „The Walking Dead” ze zwiastunem i polską datą premiery

Niedawne spadki oglądalności nie wpłynęły na zmniejszenie zainteresowania telewizji FOX stworzeniem 10. sezonu „The Walking Dead”. Opowieść o życiu po wybuchu apokalipsy zombie już za niecały miesiąc otrzyma nowe odcinki. Dzięki nowemu zwiastunowi wiemy, kiedy i gdzie będzie można je obejrzeć.

17.09.2019
16:25
the walking dead 10
REKLAMA
REKLAMA

Ostatni rok był czasem olbrzymich zmian i dużych zawirowań związanych z całą marką „The Walking Dead”. Najpierw z serialu odszedł Andrew Lincoln, który przez poprzednie osiem i pół sezonu odgrywał rolę głównego bohatera serii, Ricka Grimesa. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że aktor nie pożegnał się na dobre z żywymi trupami, bo wystąpi przygotowywanym filmie pełnometrażowym.

Kilka miesięcy później na fanów „The Walking Dead” jak grom z jasnego nieba spadły dwie wiadomości. Najpierw autor oryginalnego komiksu bez ostrzeżenia zabił Ricka, a potem równie nagle zakończył całą serię. Telewizja FOX przynajmniej na razie nie pójdzie jednak w jego ślady. Nowy sezon „The Walking Dead” zadebiutuje w amerykańskiej telewizji 6 października, a właśnie dowiedzieliśmy się jak długo będą musieli na niego czekać polscy widzowie.

Nowy zwiastun „The Walking Dead” ogłasza, że 10. odsłona serialu zadebiutuje na antenie FOX Polska już 7 października o godz. 22:00.

REKLAMA

Wyraźnie widać więc, że stacji zależy na trzymaniu się najwyższych współczesnych standardów międzynarodowej dystrybucji. W ostatnim czasie mogli na to liczyć choćby rodzimi posiadacze HBO, a FOX ewidentnie nie chce być gorszy. Nowy zwiastun 10. sezonu „The Walking Dead” pokazuje pozostałych przy życiu bohaterów produkcji w środku brutalnego konfliktu z fanatyczną grupą zwaną The Whisperers. Jej członkowie uważają, że człowiek po apokalipsie powinien wrócić do korzeni swojej cywilizacji i pójść śladem żywych trupów. Dlatego słuchają się oni bezwarunkowo alfy swojej grupy i chodzą w maskach zdartych z zombie.

To kolejny materiał wideo dotyczący nowej transzy odcinków. Poprzedni (dłuższy) otrzymaliśmy przy okazji tegorocznej edycji San Diego Comic Con wraz z garścią zupełnie nowych informacji o dalszym rozwoju marki. Czy 10. sezon przywróci wiarę w produkcję coraz głośniejszej grupie osób, które uważają, że „Żywe trupy” są na antenie telewizji o kilka lat za długo? Przekonamy się już wkrótce.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA