REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Główna elfka wybrana. Sophia Brown dołącza do obsady „The Witcher: Blood Origin”

Sophia Brown oficjalnie dołączyła do obsady „The Witcher: Blood Origin”. Aktorka zastąpi w głównej roli Jodie Turner-Smith, która opuściła produkcję ze względu na konflikt kalendarzowy z innymi projektami.

08.07.2021
17:03
the witcher blood origin sophia brown
REKLAMA

Netflix lubi patrzeć, jak świat płonie. Jedni z satysfakcją, inni piekląc się, obserwowali niedawno, jak w mediach społecznościowych osoby stojące za profilem platformy odpowiadały każdemu, kto sprzeciwiał się obsadzeniu czarnoskórej aktorki w roli elfki w „The Witcher: Blood Origin”. Przecież wszyscy wiedzą, że te fikcyjne stworzenia mogą być tylko białe. Serwis był dumny ze swojego wyboru castingowego i bronił go wszelkimi możliwymi sposobami.

Niektórzy głośno bojkotowali produkcję, a inni zacierali ręce, aby zobaczyć, jak to będzie wyglądało. „Blood Origin” ma bowiem opowiadać o wydarzeniach, które doprowadziły do Koniunkcji Sfer, kiedy to światy ludzi, elfów i potworów stały się jednością. Główną bohaterką jest Eile - potężna elfka o głosie bogini, postanawiająca opuścić swój klan. To właśnie w nią miała wcielić się Jodie Turner-Smith.

REKLAMA

Kto zastąpi Jodie Turner-Smith w „The Witcher: Blood Origin”?

Aktorka, która w międzyczasie zdołała wkurzyć też obrońców prawdy historycznej, przyjmując rolę tytułową w „Annie Boleyn”, niestety zrezygnowała z występu w prequelu „Wiedźmina”. Nie, spokojnie. Nie chodziło wcale o kontrowersje. Po prostu grafik produkcji trzeba było przesunąć, a nowe terminy kolidowały z wcześniejszymi zobowiązaniami Turner-Smith. Do teraz nie byliśmt pewni więc, kogo zobaczymy w głównej roli.

Już kilka dni temu mówiło się, że w Eile wcieli się Sophia Brown. Jeszcze przed chwilą były to tylko domysły, ale teraz stały się prawdą. Platforma podała jej nazwisko jako odtwórczyni głównej roli. To ona bowiem najlepiej spełniła wymogi castingowe, czyli jest wykwalifikowaną piosenkarką i jest odpowiednio wysoka.

REKLAMA
 class="wp-image-1749949"
Sophia Brown

Jeśli więc myśleliście, że po odejściu Turner-Smith platforma zechce trochę uspokoić rozjuszonych fanów, byliście w błędzie. Już niedługo Brown wejdzie na plan, aby zagrać Eile. Zdjęcia mają ruszyć pod koniec tego miesiąca i potrwać do listopada. Kolejnych newsów dotyczących produkcji można się spodziewać już niedługo. Być może dowiemy się czegoś nowego o „Blood Origin” z randki CD Projekt Red i Netfliksa, która rozpocznie się już jutro.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA