REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Jenna Ortega zdradziła swój ulubiony odcinek serialu "Wednesday" i zaskoczyła fanów

Netflix zorganizował specjalne wydarzenie, które odbyło się na Hollywood Forever Cemetery. W tak wyjątkowym miejscu pojawić się mogła obsada tylko jednego serialu - "Wednesday". Podczas panelu aktorzy i aktorki odpowiadali na przeróżne pytania od widzów, a Jenna Ortega, odtwórczyni roli głównej bohaterki, Wednesday Addams, zdradziła, który odcinek serialu jest jej ulubionym.

04.05.2023
14:37
Jenna Ortega
REKLAMA

W zeszłą środę na Hollywood Forever Cemetery odbyło się specjalne wydarzenie, poświęcone hitowemu serialowi "Wednesday", który podbił serca widzów na całym świecie. Na upiornej scenie pojawiła się obsada serialu, m.in. Luis Guzmán, Gwendoline Christie i Catherine Zeta-Jones, a także Jenna Ortega, serialowa Wednesday Addams, która odpowiadała na pytania od publiczności.

Gdy padło pytanie, który właściwie odcinek produkcji jest jej ulubionym, odpowiedź Jenny zaskoczyła fanów. Nie chodziło bowiem o odcinek z viralowym tańcem, który do kawałka Lady Gagi odtwarzał cały TikTok, a o epizod, który według Ortegi jest mocno niedoceniany.

REKLAMA

Czytaj także:

Jenna Ortega zdradziła, który odcinek "Wednesday" jest jej ulubionym

A chodziło o odcinek 3., zatytułowany "Przyjaciel czy wróg?", w którym Wednesday i inni uczniowie z Nevermore przybywają do miasteczka Jericho z okazji Dnia Pomocy.

REKLAMA

Czuję, że 3. odcinek jest niedoceniany. A jest tam eksplozja pomnika i ten wspaniały kawałek odegrany na wiolonczeli. Jest wstrętny kostium pielgrzyma i scena walki, a także mnóstwo scen z Eugenem, który jest moim zdaniem najzabawniejszym facetem wszech czasów. Wydaje mi się, że Tim Burton myślał, że cała scena z pielgrzymem była komiczna. Poza tym kręciliśmy ten odcinek w połowie serialu, a wtedy każdy już wiedział i rozumiał, co ma robić

- odpowiedziała Jenna.
Obsada serialu "Wednesday" podczas panelu
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA