REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" - zwiastun. Horror w październiku na Netfliksie

"W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" już niedługo trafi na Netfliksa. Tymczasem platforma udostępniła krwawy zwiastun nadchodzącej produkcji.

12.10.2021
10:23
w lesie dziś nie zaśnie nikt 2 zwiastun netflix premiera
REKLAMA

Premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" zbliża się wielkimi krokami. Sequel polskiego horroru zadebiutuje na Netfliksie jeszcze w tym miesiącu, a tymczasem platforma udostępniła zwiastun nadchodzącej produkcji, na którą od dawna czekają miłośnicy kina grozy. I to nie tylko w Polsce, bo przecież pierwsza część narobiła szumu również za granicami naszego kraju, prawie jak "365 dni".

"W lesie dziś nie zaśnie nikt" wzbudziło wielkie emocje, bo termin "polski horror" brzmi jak oksymoron. A jakby tego było mało, twórcy zapowiadali, że będą korzystać z popularnej formuły slashera (nie był to co prawda pierwszy raz w naszym kraju, kiedy sięgnięto właśnie po ten schemat - wystarczy wspomnieć "Legendę" Mariusza Pujszo). Teraz Bartosz M. Kowalski kontynuuje swoją opowieść i wygląda na to, że jest na co czekać.

REKLAMA

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - zwiastun:

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - zwiastun
REKLAMA

Klimat będzie już nieco inny. W końcu obóz Adrenalina skończył się krwawą masakrą. Z życiem uszła jedynie Zosia, która zgodnie z oficjalnym opisem fabuły ma teraz pokazać swoje nowe i zaskakujące oblicze. Jak widzimy w opublikowanym zwiastunie trafi ona pod opiekę policjantów. Stróże prawa nie uwierzą co prawda w jej historię, ale później przekonają się o prawdziwości jej słów na własnej skórze.

Zosia nie będzie główną bohaterką sequela. Według opisu jego fabuły tym razem przyjdzie nam podążać za młodym, samotnym i nieszczęśliwym policjantem ze wsi na Podlasiu - Adasiem. Ale nie bójcie się. Wszystko wskazuje na to, że krwawych atrakcji znanych z oryginału nie zabraknie. A jeśli nie możecie doczekać się "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" to śpieszę z dobrymi wiadomościami. Produkcja trafi na platformę Netflix już za kilka tygodni, w sam raz na Halloween.

Premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" 27 października na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA