REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Agatha może dostać własny serial. Marvel pracuje nad spin-offem WandaVision

Była podstępna, była perfidna, a teraz... może dostać własny serial. Marvel Studios pracuje nad spin-offem "WandaVision", który miałby być poświęcony postaci Agathy.

07.10.2021
19:45
wandavision spin off agatha disney plus
REKLAMA

Pandemia wstrzymała MCU. I to na długo. Gdyby nie seriale na Disney Plus czulibyśmy wielki niedosyt superbohaterów. Na szczęście "WandaVision" jak tylko mogło zapełniło tę pustkę. Przez dziewięć odcinków mogliśmy śledzić losy tytułowej pary, która żyła sobie szczęśliwie na amerykańskich przedmieściach, dopóki nie odkryła, że to wszystko kłamstwo. Ale w Westview był przecież ktoś jeszcze, kto od razu skradł serca widzów.

Wścibska sąsiadka nawiedza w serialu bohaterów kiedy tylko się da. Agnes lubi wścibiać nos w nieswoje sprawy. Jak się okazuje ma ku temu ważny powód. W końcu it's been Agatha All Along. To potężna czarownica pragnąca mocy Wandy, która w finale zostaje uwięziona w Westview. Jej historia ma jednak potencjał na dalszą eksploatację.

REKLAMA

Powstanie spin-off "WandaVision"?

Kevin Feige rękami i nogami bronił się swego czasu przed jasną odpowiedzią, czy dostaniemy 2. sezon "WandaVision". Powiedział, że nie ma takich planów, ale to przecież MCU i nie może kategorycznie wykluczyć takiej opcji. Na razie nic się w tej kwestii nie zmieniło, ale Variety donosi o możliwości powstania spin-offu.

REKLAMA

Według informatorów portalu we wczesnej fazie rozwoju jest spin-off "WandaVision", w którym w główną rolę wcieli się Kathryn Hahn. Tak, Agatha może dostać własny serial. Jeśli projekt otrzyma zielone światło pieczę jako scenarzystka i producentka wykonawcza sprawować nad nim będzie Jac Schaeffer (główna scenarzystka "WandaVision").

Jak zwykle w przypadku projektów na tak wczesnym etapie rozwoju w Marvel Studios wszelkie szczegóły dotyczące fabuły są trzymane w ścisłej tajemnicy. Informatorzy Variety donoszą jednak, że miałaby to być czarna komedia. Najważniejsze, żebyśmy mogli usłyszeć w serialu tę piosenkę, którą po obejrzeniu siódmego odcinka "WandaVision" nucił każdy fan MCU.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA