REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Wiedźmin" odsłania kulisy 3. sezonu. Powitajcie Milvę i księcia Radowida

"Wiedźmin" powróci szybciej niż myśleliśmy? Prace na planie trwają już od kilkunastu dni, a teraz Netflix ogłosił czwórkę nowych aktorów, którzy dołączą do obsady. Na liście znajdziemy odtwórców dwóch postaci bliskich sercu każdego czytelnika książek Andrzeja Sapkowskiego. Milva i książę Radowid pojawią się już w nowych odcinkach. Kto ich zagra?

14.04.2022
17:46
wiedźmin 3 sezon serial netflix obsada radowid
REKLAMA

Od początku kwietnia wiemy, że 3. sezon serialu "Wiedźmin" powstaje i prace idą pełną parą. Entuzjazm fanów Andrzeja Sapkowskiego nie jest tak wielki jak jeszcze trzy lata temu (głównie ze względu na liczne uwagi kierowane przez widzów do 2. części "Wiedźmina"), ale trzeba pamiętać o jednym - wciąż mówimy o jednym z najpopularniejszych seriali Netfliksa. Dlatego każda dodatkowa informacja związana z nowymi odcinkami będzie budzi spore emocje i dyskusje.

Nie chodzi wcale o bezkrytyczną radość czy agresywny hejt. Wiele osób szczerze zadaje sobie pytanie, w którą stronę podąży "Wiedźmin" na przestrzeni 3. sezonu. Scenarzyści produkcji pod wodzą Lauren S. Hissrich zmienili tak wiele elementów oryginalnej sagi, że poukładane tego w logiczną i spójną całość wydaje się niezwykle trudnym zadaniem. Na szczęście widzowie właśnie dostali pewną podpowiedź dotyczącą fabuły kolejnych epizodów.

REKLAMA

Wiedźmin 3. sezon - Netflix uzupełnia obsadę:

Netflix przestawił dziś czwórkę aktorów, którzy pojawią się w nadchodzącym sezonie. Robbie Amell wcieli się Gallatina, Meng'er Zhang zagra Milvę, a Hugh Skinner i Christelle Elwin wejdą w buty odpowiednio księcia Radowida i Mistle. Trójka z wymienionych bohaterów pochodzi bezpośrednio z książek Andrzeja Sapkowskiego. Nie oznacza to jednak, że twórcy serialu nie mają zamiaru dokonać pewnych zmian w ich pochodzeniu czy charakterystyce.

REKLAMA

Pod tym względem najbardziej w oczy rzuca się Radowid, który w tej wersji będzie młodszym bratem króla Redanii Vizimira. W oficjalnym opisie książę został opisany jako nadworny playboy, który nagle znajdzie się w samym środku działalności redańskiej inteligencji. Radowid w serialu ma być czarujący, nie stroniący od alkoholu i dobrze zorientowany w tematach politycznych. Milva to ludzka kobieta zaadoptowana przez elfy z lasu Brokilon. Jest utalentowaną łowczynią i świetną łuczniczką. Fani Marvel Cinematic Universe będą kojarzyć grającą ją aktorkę z filmu "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni".

Mistle jest z kolei członkinią grupy znanej jako Szczury. To banda nastoletnich rozbójników działających na terenach przyłączonych do Cesarstwa Nilfgaardu. Netflix określa Mistle jako osobę nieufną, twardą i wychowywaną na ulicy. Fani "Wiedźmina" z pewnością wiedzą, że to właśnie z nią Ciri nawiąże najbliższą relację po dołączeniu do Szczurów. Ostatni z przedstawionych bohaterów to z kolei oryginalna postać wymyślona przez scenarzystów. Gallatin zostaje przedstawiony w opisie jako urodzony wojownik, któremu przypada dowodzenie nad komandem walczących dla Nilfgaardu Scoia'tael. Wierność swojemu ludowi sprowadzi go na kurs kolizyjny z Francescą Findabair.

"Wiedźmin" nie ma jeszce oficjalnej daty premiery 3. sezonu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA