REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Geralta nigdy dość. Ptaszki ćwierkają, że ruszyły prace nad 3. sezonem „Wiedźmina”

Do premiery 2. sezonu „Wiedźmina” jeszcze sporo czasu. Nie wiadomo jeszcze czy będzie hitem na miarę swojego poprzednika, ale podobno prace nad kolejną odsłoną serialu już ruszyły.

21.07.2021
20:04
wiedźmin 3 sezon netflix premiera
REKLAMA

Jeszcze nie widzieliśmy 1. sezonu „Wiedźmina”, a Netflix już wiedział, że ma w rękach pewny hit. Już przed premierą zamówiono drugą odsłonę. I bardzo słusznie. Adaptację prozy Andrzeja Sapkowskiego w ciągu czterech tygodni od debiutu obejrzano w 76 mln gospodarstw domowych na całym świecie. Prace nad kontynuacją ruszyły niemal natychmiast. No ale przyszła pandemia i trzeba było je wstrzymać.

Po wielu perturbacjach z wykryciem koronawirusa wśród członków ekipy na czele, zdjęcia dobiegły końca i 2. sezon „Wiedźmina” jest już na etapie postprodukcji. To tak naprawdę ostatnia prosta i w grudniu w końcu go zobaczymy. Dowiemy się jak potoczą się dalsze losy Geralta, Ciri i Yennefer. Nadchodzące odcinki mają przed nami coraz mniej tajemnic, bo im bliżej premiery tym Netflix jest bardziej skory do udostępniania kolejnych informacji i materiałów promocyjnych. W końcu nie brakowało ich podczas niedawnego WitcherConu.

REKLAMA

Ruszyły prace nad 3. sezonem „Wiedźmina

Jak Lauren S. Hissrich już podkreślała, całą opowieść chciałaby zamknąć w siedmiu sezonach. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie miała taką okazję. Zależy to w dużej mierze od wyników oglądalności kolejnych odsłon. Możemy spokojnie jednak założyć, że druga okaże się mniej więcej takim samym hitem co pierwsza. Taką nadzieję z pewnością ma Netflix.

REKLAMA

Oficjalnie platforma nie dała jeszcze zielonego światła trzeciemu sezonowi „Wiedźmina”. Według nieoficjalnych źródeł portalu The Redanian Intelligence prace nad nim ruszyły całkiem niedawno i scenariusz już powstaje. Wstrzymajcie się jednak z otwieraniem szampana. Nawet jeśli to prawda, ekipa szybko na plan nie wróci.

Kluczowy w tym wypadku jest grafik Henry'ego Cavilla. A jak wiemy jest on zapracowanym aktorem. W drodze ma kilka projektów, do których zdjęcia mają rozpocząć się w najbliższym czasie. Według szacunków wspomnianego portalu produkcja 3. sezonu „Wiedźmina” ruszy najwcześniej w pierwszym kwartale 2022 roku. Jego premiery możemy natomiast spodziewać się dopiero w roku kolejnym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA