REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

To nie jest żart na prima aprilis. Film erotyczny „365 dni” od 1 kwietnia dostępny na Netflix Polska

Prima aprilis to moment, gdzie w mediach pojawia się mnóstwo dziwnych informacji, które potem okazują się tylko żartami. Czasem jednak nawet najbardziej zaskakujące doniesienia są najprawdziwszą prawdą. I tak jest również w tym przypadku – bo 1 kwietnia na Netflix Polska zadebiutuje film „365 dni”.

31.03.2020
16:55
365 dni netflix
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnie miesiące pokazały, że rozpoczęta przez firmę Netflix polityka wykupywania praw do produkcji tworzonych w danym kraju jak najbardziej się sprawdza. Dlatego liczba polskich filmów i seriali dostępnych na platformie systematycznie rośnie (obecnie w bibliotece Netflix Polska jest już ich prawie 150), a zaledwie ułamek spośród wszystkich stanowią oryginalne dzieła. Pozostałe są wyświetlane przez serwis w ramach opłaconej licencji.

Olbrzymia popularność wypuszczonych niedawno produkcji „Proceder” i „W lesie dziś nie zaśnie nikt” pokazuje wszakże, że firmie opłaca się robić interesy z rodzimymi dystrybutorami. Dość powiedzieć, że tegoroczny polski slasher był w minionym tygodniu najchętniej oglądaną spośród wszystkich produkcji na polskim Netfliksie.

Na kolejną głośną polską premierę w serwisie Netflix nie trzeba było czekać długo. Już 1 kwietnia zadebiutuje tam film „365 dni”.

Redakcja Rozrywka.Blog potwierdziła w firmie NEXT FILM, która wprowadziła „365 dni” do kin, że powyższy post na Instagramie Netflix Polska nie jest zawoalowanym dowcipem. Film z Anną Marią Sieklucką, Michele Morrone, Bronisławem Wrocławskim, Magdaleną Lamparską i Nataszą Urbańską faktycznie pojawi się na platformie VOD 1 kwietnia.

REKLAMA

Adaptacja bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej wywołała sporo kontrowersji w momencie swojej premiery i została dosyć brutalnie zmiażdżona przez krytykę, ale cieszyła się olbrzymim powodzeniem wśród widzów. Wiele osób zaczęło się wręcz zastanawiać, co jest przyczyną tak powszechnego fenomenu wspomnianej autorki. Reakcja użytkowników platformy Netflix na debiut „365 dni” w streamingu może dostarczyć dodatkowych wskazówek związanych z tą zagadką.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA