REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Co się ogląda na Amazon Prime Video? Nowości. A ta zapowiada się świetnie

Użytkownicy Amazon Prime Video rzucają się na nowości platformy. Na razie wciąż jeszcze najchętniej oglądają pojawiające się co tydzień odcinki "Peryferal". Czy film, który w miniony piątek zadebiutował w serwisie, ma szansę namieszać na liście najpopularniejszych tytułów usługi w naszym kraju?

26.11.2022
11:11
amazon prime video co oglądać top
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

Użytkownicy Amazon Prime Video rzucali się na nowe odcinki "Władcy Pierścieni", przez co "Pierścienie Władzy" dość długo utrzymywały się na pierwszym miejscu topki najpopularniejszych tytułów dostępnych w Polsce. Po zakończeniu serialu subskrybenci rzucili się jednak na produkcję, w którą zaangażowani byli twórcy "Westworld". Od tamtej pory najwyższy stopień podium zestawienia okupuje właśnie "Peryferal".

REKLAMA

W tym, że "Peryferal" szybko stał się najpopularniejszym tytułem Amazon Prime Video w naszym kraju, nie ma nic dziwnego. Obserwując topki serwisu, łatwo zauważyć regułę, wedle której użytkownicy chętnie odkrywają jego nowości. "Reacher", "Star Trek: Picard", "Nocne niebo", 3. sezon "The Boys", "Głęboka woda" - to tylko kilka tytułów, które zaraz po swojej premierze dłużej lub krócej okupowały pierwsze miejsce zestawienia.

Amazon Prime Video - czy warto obejrzeć nowy film na platformie?

W tym momencie na liście najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video nie ma żadnego filmu. Wszystkie pozycje zajmują seriale. W miniony piątek na platformie pojawiła się jednak pełnometrażowa produkcja, która może to zmienić. I to nie tylko dlatego, że użytkownicy serwisu regularnie rzucają się na kolejne nowości.

"Meet Cute" to opowieść o tworzeniu "pana idealnego". Sheila i Gary zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Kobiecie nie wszystko jednak w mężczyźnie pasuje. Na szczęście bohaterka ma... wehikuł czasu. Będzie więc z niego korzystać, aby naprawić problemy wybranka i wyleczyć go ze wszystkich traum.

Meet Cute - Amazon Prime Video

"Meet Cute" może być drugim "Palm Springs". Nie dość, że fabuła ma w sobie element fantastyczny pod postacią gierek czasowych, to jeszcze wygląda, jakby twórcy nie chcieli nas przytłoczyć typową dla komedii romantycznych słodyczą. Poza tym na ekranie zobaczymy znane i lubiane twarze. W główne role wcielają się tu bowiem Kaley Cuoco i Pete Davidson. Nic tylko oglądać.

REKLAMA

Najpopularniejsze tytuły na Amazon Prime Video w Polsce:

 1. Peryferal
 2. Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
 3. Ssaki
 4. Jack Ryan
 5. The Boys
 6. The Devil's Hour
 7. Reacher
 8. Carnival Row
 9. Zaginiony Symbol
 10. Lista śmierci

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA