REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Piotr Adamczyk podbija Amazon Prime Video. "Night Sky" najpopularniejszym serialem na platformie

Zagraniczny serial z Piotrem Adamczykiem podbił Amazon Prime Video. Polska znowu jest mistrzem Polski, bo "Night Sky" ze wspomnianym aktorem jest aktualnie najpopularniejszym tytułem dostępnym na platformie w naszym kraju. W patriotycznym zrywie tłumnie oglądamy tę produkcję, aby zobaczyć jak rodak sobie radzi. Dla nas tak ważnej premiery w serwisie jeszcze nie było i pewnie długo nie będzie.

22.05.2022
9:34
piotr adamczyk amazon prime video night sky serial
REKLAMA

"Night Sky" wywindowaliśmy na pierwsze miejsce listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w naszym kraju. W końcu prócz hollywoodzkich tuz aktorstwa zobaczymy w nim też Polaka, który został papieżem, aby potem zmienić się w dresiarza z "Hawkeye'a". W amerykańskim serialu science fiction gra bowiem Piotr Adamczyk. To dla niego tak chętnie odpalamy tę produkcję, już od dnia jej premiery w serwisie.

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video

Patriotyzm patriotyzmem, ale gdyby nie serial z Piotrem Adamczykiem na Amazon Prime Video, donoszenie o najpopularniejszych tytułach w Polsce na platformie, byłoby nudne. Zamiast "Night Sky" pierwsze miejsce w zestawieniu kolejny tydzień z rzędu należałoby do "Zaginionego symbolu" na podstawie prozy Dana Browna. Dobrze więc, że nasz aktor wjechał do serwisu cały na biało.

Night Sky

Night Sky - Piotr Adamczyk - Amazon Prime Video

Te, Amazon. W "Night Sky" Piotra Adamczyka jest zdecydowanie za mało. Aktor pojawia się na krótkie momenty w zaledwie czterech z ośmiu odcinków. Na szczęście każde jego wejście na ekran jest niczym bomba energetyczna dla serialu, który przez resztę czasu co chwilę traci swoją parę. Nie ma jednak co narzekać na jego niedociągnięcia. Trzeba cieszyć oczy kolejnym zagranicznym występem naszego rodaka.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Zaginiony symbol

Piotr Adamczyk butem wykopał "Zaginiony symbol" z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video. Serialową adaptację prozy Dana Browna zrzucił na drugą pozycję zestawienia. I dobrze. W ostatnich tygodniach już się jej naoglądaliśmy. Przyszedł czas na zmianę warty. W patriotycznym uniesieniu cieszmy się, że stało się to dzięki "Night Sky" z naszym aktorem.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Bosch: Dziedzictwo

Bosch: Dziedzictwo - Amazon Prime Video

Amazon Prime Video wierzył, że to będzie hit. Spin-off popularnego "Boscha" dostał zamówienie na 2. sezon jeszcze przed swoją premierą, która miała miejsce na platformie 6 maja. Serwis miał rację w swoich przewidywaniach. Przynajmniej jeśli chodzi o Polskę, bo serial jest aktualnie jednym z najpopularniejszych tytułów dostępnych w usłudze w naszym kraju.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Najpopularniejsze na Amazon Prime Video - Adamczyk królem platformy

Tak być musiało. "Night Sky" weszło w piątek na Amazon Prime Video i dzięki Piotrowi Adamczykowi z miejsca podbiło listę najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w naszym kraju. Jeśli dalej będziemy go tak tłumnie oglądać, być może utrzyma się tam przez kilka tygodni, jak do niedawna "Zaginiony symbol", a jeszcze wcześniej "Reacher". Pokażmy w ten sposób Polakowi, że wspieramy go w jego międzynarodowej karierze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA