REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Zaginiony symbol" znalazł się na Amazon Prime Video. Polacy pokochali adaptację Dana Browna

"Zaginiony symbol" nie schodzi z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w naszym kraju. Polacy pokochali adaptację prozy Dana Browna i chętnie rozwiązują kolejne zagadki u boku młodziutkiego Roberta Langdona. Co jeszcze oglądaliśmy w serwisie w mijającym tygodniu?

15.05.2022
10:24
amazon prime video zaginiony symbol dan brown
REKLAMA

Serialowa adaptacja prozy Dana Browna przypadła Polakom do gustu. Na razie nic nie wskazuje na to, że "Zaginiony symbol" w najbliższym czasie zniknie z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. Nie jest to jedyna produkcja, po którą chętnie sięgaliśmy w mijającym tygodniu. W zestawieniu najczęściej oglądanych filmów i seriali znalazło się jeszcze chociażby "Ghosts".

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce

"Zaginiony symbol" na razie nie ma sobie równych na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w naszym kraju. Gonią go jednak "Peryferia" i w zestawieniu nie zabrakło też miejsca na rodzimy akcent. W mijającym tygodniu chętnie sięgaliśmy bowiem po "Miłość, seks & pandemię" Patryka Vegi.

Zaginiony symbol

Zaginiony symbol - Amazon Prime Video

Już drugi tydzień z rzędu Polacy namiętnie poszukują "Zaginionego symbolu" u boku młodziutkiego Roberta Langdona. Serialowa adaptacja prozy Dana Browna przypadła do gustu użytkownikom Amazon Prime Video w naszym kraju. Produkcja nie chce opuścić pierwszego miejsca najchętniej oglądanych tytułów dostępnych na platformie.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Miłość, seks & pandemia

Jak wjeżdżać na Amazon Prime Video to tylko z buta. Patryk Vega dobrze o tym wie. Polacy uwielbiają oglądać jego filmy na platformie. Najpierw odpalali "Pitbulla" i "Small World", a teraz przyszedł czas na "Miłość, seks & Pandemię". Produkcja już od jakiegoś czasu nie chce opuścić topki najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie. W tym tygodniu zajmuje na niej pozycję czwartą.

Film dostępny na Amazon Prime Video.

Ghosts

Ghosts - Amazon Prime Video

Nowe "The Office"? "Ghosts" to amerykańska wersja brytyjskiego formatu, którą cieszą się aktualnie polscy użytkownicy Amazon Prime Video. W tym serialu Sam i Jay prowadzą pensjonat w odziedziczonej posiadłości. Okazuje się jednak, że jest ona zamieszkana przez duchy osób żyjących w różnych epokach historycznych. Produkcja w tym tygodniu znalazła się na siódmym miejscu najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie w naszym kraju.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Najpopularniejsze tytuły Amazon Prime Video - co jeszcze oglądają Polacy?

Polacy uwielbiają filmy i seriale dostępne na Amazon Prime Video. Prócz wymienionych wyżej tytułów wciąż chętnie sięgają po evergreeny platformy. Dużą popularnością na liście najczęściej oglądanych tytułów w serwisie ciągle cieszą się "Reacher" (5. miejsce) i "The Boys" (6. miejsce). Bez przerwy zwiedzamy też intrygujące "Peryferia" (2. miejsce). Usługa ma mnóstwo produkcji, z którymi po prostu trzeba się zapoznać. To są te najważniejsze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA