REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Polacy uwielbiają zwiedzać "Peryferia" na Amazon Prime Video. Sprawdzamy najpopularniejsze tytuły platformy

Co Polacy oglądają na Amazon Prime Video? Według listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w mijającym tygodniu najczęściej sięgaliśmy po 2. sezon "Star Trek: Picard". Po piętach depcze mu jednak gorąca nowość serwisu. "Peryferia" z miejsca podbiły serca użytkowników usługi w naszym kraju i dzisiaj znalazły się na drugim miejscu wspomnienego zestawienia. Jakie jeszcze produkcje do niego trafiły?

01.05.2022
10:17
peryferia amazon prime video najpopularniejsze
REKLAMA

Co tydzień pojawiają się nowe odcinki 2. sezonu "Star Trek: Picard". Polacy chętnie po nie sięgają. Niedawno serial musiał jednak spaść z pierwszego miejsca najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video na rzecz "Peryferiów". Nic dziwnego. To wyjątkowo wciągająca opowieść, której finał zbliża się wielkimi krokami. W tym momencie zajmuje jednak drugą pozycję wśród najczęściej oglądanych produkcji dostępnych w serwisie. Co jeszcze trafiło do tego zestawienia w tym tygodniu?

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w Polsce

Polacy uwielbiają filmy i seriale Amazon Prime Video. Nowości serwisu bardzo często z miejsca trafiają na szczyty listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w naszym kraju. Ciągle sięgamy jednak też po największe szlagiery usługi. Dlatego we wspomnianym zestawieniu "The Boys" zajmuje w tym tygodniu miejsce czwarte.

Peryferia

Peryferia - Amazon Prime Video

Cóż to jest za serial! Zaczyna się jak nowa wersja "Yellowstone", a potem stopniowo zmienia się w dziwaczną wariację na temat "Znaków". Tak jest. Dół, który na swoim ranczu znajduje główny bohater, ma nadnaturalne właściwości. Być może w jego powstanie zaangażowani byli kosmici. Ale jak? Niedługo poznamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Za tydzień na Amazon Prime Video pojawią się finałowe odcinki "Peryferiów". A tymczasem serial znalazł się na drugim miejscu najpopularniejszych tytułów na platformie w Polsce.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

The Boys

Oto największy evergreen Amazon Prime Video. Przed jego premierą platforma z marnym skutkiem szukała produkcji, o której mówiłby dosłownie każdy. Znalazła ją dopiero gdy sięgnęła po serię komiksów sygnowanych nazwiskiem Gartha Ennisa. Ekranowi superbohaterowie nigdy wcześniej (i prawdopodobnie długo później jeszcze nie będą) nie byli tak niegrzeczni, wulgarni i brutalni. Serial cały czas znajduje się na liście najpopularniejszych tytułów serwisu, pozwalając odkrywać się kolejnym fanom. W tym tygodniu zajmuje czwarte miejsce w zestawieniu.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Wszystkie stare noże

Wszystkie stare noże - Amazon Prime Video

Amazon Prime Video zapewnia nam nostalgiczną podróż w czasie. Biblioteka filmów oryginalnych platformy zadowoli każdego, kto w dzieciństwie buszował po półkach osiedlowej wypożyczalni VHS. "Wszystkie stare noże" jest na to najlepszym dowodem. To w końcu oldschoolowy thriller szpiegowski o poszukiwaniu kreta w agencji wywiadowczej. Nudzić się przy nim nie sposób. Dlatego od czasu swojej premiery nie schodzi z listy najpopularniejszych tytułów w serwisie. W tym tygodniu zajmuje pozycję siódmą.

Film dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video - co jeszcze oglądają Polacy?

Polacy lubią nowości Prime Video, ale też ciężko im pożegnać się ze starszymi hitami platformy. Dlatego na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych w serwisie w naszym kraju wciąż gości "Reacher" (trzecie miejsce), czy "Koło czasu" (szóste miejsce). Biblioteka usługi skrywa mnóstwo interesujących filmów i seriali. Nic tylko oglądać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA