REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jeśli "Hawkeye" dostanie 2. sezon, to potrzebujemy w nim więcej Adamczyka. Disney, rozumiesz to?

Czy Clint Barton i Kate Bishop powrócą w 2. sezonie "Hawkeye'a"? Jeśli tak, to czy w kontynuacji serialu MCU zobaczymy również Piotra Adamczyka? Nic nie jest pewne, bo przedstawiciele Disneya pytani o sequel produkcji zazwyczaj nabierają wody w usta. Teraz sytuacja się zmieniła. Nie, nikt się nie wygadał. Po prostu wytwórnia zrobiła coś, co wskazuje na to, że produkcja doczeka się nowych odcinków.

01.06.2022
19:13
hawkeye 2 sezon disney piotr adamczyk
REKLAMA

Ach, jakże miło byłoby ponownie zobaczyć Piotra Adamczyka w dresie, walczącego z Hawkeye'em. Najlepiej w większej roli niż w pierwszym sezonie. Na razie możemy się rozmarzyć, ale prawda jest taka, że szanse na kolejną odsłonę serialu MCU właśnie wzrosły. Dotychczas niewiele na to wskazywało. Teraz nadszedł czas na gamechangera w tej sprawie.

Seriale MCU realizowane dla Disney+ to przede wszystkim jednosezonówki. Owszem, na pewno "Loki" i "What If...?" dostaną kolejne sezony, ale w przypadku pozostałych produkcji albo nie jest to pewne, albo zapewniano już, że tak się nie stanie. "Hawkeye" też miał być serią limitowaną, czyli wszystkie jego odcinki byłyby już za nami. Coś się jednak zmieniło.

REKLAMA

Hawkeye - serial MCU dostanie 2. sezon?

Disney właśnie zrobił coś, co na dobrą sprawę potwierdza, że myśli o 2. sezonie "Hawkeye'a". Jak podaje Movieweb, chodzi o kategorie do nagród Emmy, do których serial został zgłoszony. Produkcja nie jest bowiem pretendentem do statuetek jako serial limitowany (Limited Series), tylko po prostu serial komediowy.

Chociaż w kategoriach dotyczących seriali limitowanych, zwykle kończą produkcje, które i tak prędzej czy później doczekują się kontynuacji, Disney Studios postanowiło nie bawić się w takie mydlenie oczu. Zamiast tego wytwórnia stwierdziła, że "Hawkeye" powalczy o Emmy dla najlepszego serialu komediowego, aktorów w serialu komediowym i statuetkę za reżyserię serialu komediowego.

Hawkeye: Sezon 2 - Piotr Adamczyk
REKLAMA

Hawkeye - czy w 2. sezonie będzie więcej Piotra Adamczyka?

Mówiąc wprost: Disney Studios zagrało w otwarte karty. Wytwórnia nie wyklucza 2. sezonu "Hawkeye". Umieszczenie produkcji w kategoriach serialu komediowego do nagród Emmy nie oznacza jednak, że na pewno tak się stanie. Mimo to już powinniśmy zacząć myśleć, jak wpłynąć na firmę Myszkę Miki, aby w ewentualnych kolejnych odcinkach było więcej Piotra Adamczyka. Jeśli go zabraknie, wtedy jednym głosem zakrzykniemy: spierd... z Disney+. Kevin Feige, rozumiesz to?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
UJ*85946