REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Angelina Jolie zagra w filmie z Tomaszem Kotem? Aktorka negocjuje występ w „The Eternals” Marvela

Na temat planowanej 4. fazy Marvel Cinematic Universe wciąż wiemy bardzo mało. Jednym z garstki ujawnionych projektów jest film „The Eternals”. Bardzo prawdopodobne, że w produkcji zobaczymy Angelinę Jolie.

28.03.2019
12:02
angelina jolie the eternals
REKLAMA
REKLAMA

Absolutnie najważniejszym wydarzeniem 2019 roku dla Marvela będzie premiera „Avengers: Koniec gry”. Nie oznacza to jednak, że firma zamknie swoją filmową działalność po tym, jak film trafi do kin. Wielu fanów superbohaterskich historii z niecierpliwością czeka na ujawnienie planów Marvela dotyczących kolejnej fazy tego uniwersum. Zwłaszcza, że zakończenie wieloletniego etapu i współpracy z częścią aktorów rodzi duże ryzyko i kilka zagrożeń. Tak czy inaczej, na ten moment zostały podane bardziej konkretne informacje na temat trzech przygotowywanych produkcji.

Jako pierwszy swoją premierę będzie miał „Spider-Man: Daleko od domu”, który doczekał się już nawet pełnoprawnego zwiastuna. Oprócz tego wiadomo, że powstanie 3. część „Strażników Galaktyki”, jak się finalnie okazało z Jamesem Gunnem na stanowisku reżysera. Trwają również prace nad „The Eternals”, czyli opowieścią o jednej z najstarszych i najpotężniejszych ras w komiksach Marvela.

Obecnie trwa kompletowanie obsady dzieła. Bardzo prawdopodobne, że zagra w nim Angelina Jolie.

angelina jolie the eternals

Aktorka ma bardzo dobre relacje z Disneyem, który wkrótce wypuści sequel hitowej „Czarownicy” z nią w roli głównej. A od Disneya do Marvela droga niedaleka. Jolie nie grała do tej pory w kinie superbohaterskim, więc mogą ją też kusić związane z tym wyzwania i (nie ma co ukrywać) pieniądze. Jak donosi portal Hollywood Reporter, gwiazda sama zresztą wybrała „The Eternals” jako projekt, który ją najbardziej interesuje.

REKLAMA

Wydaje się więc, że prędzej czy później dojdzie do porozumienia między negocjującymi stronami. Marvel nie podał na razie dokładnych informacji na temat fabuły filmu, ale według przecieków ma to być częściowo romans. Produkcja będzie bowiem podobno dotyczyć miłosnej relacji między wzmocnionym kosmiczną energią mężczyźnie o imieniu Ikaris oraz uwielbiającej przebywanie wśród ludzi Sersi. Czyżby Jolie miała się wcielić właśnie w tą postać? Polskich fanów Marvela zapewne zaciekawi też, że w „The Eternals” aktorka być może spotka się z Tomaszem Kotem. O angaż Polaka podobno bardzo zabiega reżyserka produkcji, Chloe Zhao.

Czytaj także: Plakaty „Avengers: Koniec gry” potwierdziły, którzy bohaterowie zginęli na koniec poprzedniej części.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA