REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Filmy „Bad Boys for Life” oraz „Sonic. Szybki jak błyskawica” już dostępne na VOD

Błyskawiczne rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 doprowadziło do globalnej kwarantanny i zamknięcia kin. Wiele tegorocznych filmowych hitów z tego powodu znalazło przyspieszoną drogę na VOD. Od dziś w niektórych serwisach można już oglądać produkcje „Bad Boys for Life” i „Sonic. Szybki jak błyskawica”.

31.03.2020
19:39
bad boys for life cały film
REKLAMA
REKLAMA

Trwający w ostatnich tygodniach kryzys epidemiologiczny wywarł duży wpływ na całą branżę rozrywkową. Wiele firm już straciło olbrzymie dochody, a w dłuższym okresie może stanąć na krawędzi bankructwa. Nie brakuje jednak platform, które przynajmniej na razie korzystają na fakcie, że wielu Polaków spędza zdecydowanie więcej czasu we własnych domach. Duże wzrosty zanotowało CDA Premium, rekordy popularności bije też Steam, a według najnowszych doniesień nad Wisłą ogląda się obecnie też dużo więcej telewizji.

Pandemia koronawirusa sprawiła również, że na nową strategię musiały się zdecydować najważniejsze wytwórnie filmowe. Serwisy VOD w wyniku obecnej sytuacji wcześniej niż zwykle stały się też domem dla kinowych nowości. Większość hollywoodzkich studiów przynajmniej na razie niechętnie patrzy jeszcze na pozbawienie swoich nadchodzących produkcji jakichkolwiek szans na tradycyjną dystrybucję po kryzysie, ale niedawne premiery z braku możliwości już w większości są dostępne w streamingu.

Dzisiaj na platformach Google Play i iTunes zadebiutowały filmy „Bad Boys for Life” oraz „Sonic. Szybki jak błyskawica”.

Obie produkcje oryginalnie można było oglądać w polskich kinach na przełomie stycznia i lutego. Doczekały się zaskakująco pozytywnych recenzji (nasze artykuły o „Bad Boys for Life” i „Sonic. Szybki jak błyskawica” znajdziecie TUTAJ i TUTAJ) i odniosły spory sukces finansowy. W obecnych czasach każda większa produkcja ma jednak zarabiać również po opuszczeniu kin.

Produkcja poświęcona niebieskiemu jeżowi na starcie w Google Play dostępna jest w cenie 19,99 dol w jakości HD lub 24,99 dol. w 4K. Z kolei na iTunes zapłacimy za nią 54,99 zł (w 4K). Film „Bad Boys for Life” obecnie nie jest jeszcze udostępniony w naszym kraju za pomocą Filmy Play, ale w aplikacji Apple'a jak najbardziej można go wykupić. Również za 54,99 zł. Dodatkowo na platformie Chili oba filmy są już dostępne w ramach przedsprzedaży. W momencie polskiej premiery pojawią się w zakładce My Chili/Filmy. Cena za wersję SD wynosi 54,90 zł, a za możliwość oglądania w HD trzeba będzie zapłacić dziesięć złotych więcej.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA