REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rusza przedsprzedaż biletów na film "Budda. Dzieciak '98"

Już w przyszłym miesiącu będzie miała miejsce premiera filmu "Budda. Dzieciak '98". Ci, którzy z niecierpliwością czekają na produkcję dokumentalną o popularnym youtuberze, mogą kupić bilety już niebawem - lada chwila rusza bowiem przedsprzedaż.

29.02.2024
12:09
budda dzieciak 98 przedsprzedaz biletow
REKLAMA

Kiedy pod koniec sierpnia minionego roku pojawiła się informacja o tym, że influencerzy kręcą film, pierwotnie mieli wziąć w nim udział Boxdel, Natsu oraz Budda. Wskutek afery Pandora Gate ostatecznie zadecydowano jednak, że przedstawiona zostanie historia jedynie Kamila Labuddy. Youtuber w ostatnim czasie zdobył popularność za sprawą loterii, w których można było wygrać łącznie 14 luksusowych samochodów, a także działalności charytatywnej podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

REKLAMA

Teraz kulisy jego barwnej kariery już niebawem będzie można obejrzeć na dużych ekranach. "Budda. Dzieciak '98" to "przejażdżka przez życiowe trudności i osiągnięcia jednego z najpopularniejszych polskich influencerów". Za reżyserię filmu odpowiedzialni są Kamil Labudda oraz Krystian Kuczkowski, współtwórca tytułu "Ania" o Annie Przybylskiej, a jednym z koproducentów jest firma Platige Image, która pracowała m.in. przy serialu Netfliksa "Wiedźmin". Bilety na film będzie można zakupić już lada moment w ramach przedsprzedaży.

Rusza przedsprzedaż biletów na film dokumentalny o Buddzie

Kina w całej Polsce zaangażowały się w przedsprzedaż biletów na produkcję o popularnym youtuberze. W związku z oczekiwaniami widzów, którzy nie mogą doczekać się premierowego tygodnia, fani Kamila Labuddy nie będą musieli czekać z zakupem biletu aż do debiutu tytułu - 1 marca rusza bowiem przedsprzedaż. Aby dowiedzieć się, czy bilety będzie można nabyć wcześniej, należy sprawdzić repertuar kina w swojej okolicy.

 class="wp-image-2560813" width="436"
Plakat filmu "Budda. Dzieciak '98"

Film "Budda. Dzieciak '98" skupi się na tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w mediach społecznościowych oraz jakie kwoty kryją się w branży influencerów. Pokaże również kulisy działalności Kamila Labuddy oraz blaski i cienie pracy w sieci. Na ten moment wiadomo, że produkcję będzie można obejrzeć w takich kinach jak Cinema City, Multikino czy Helios już 22 marca 2024 r.

REKLAMA

O Buddzie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA