REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Budda nakręcił film dokumentalny, który pojawi się w kinach. Kiedy premiera?

"Poznaj fenomen zwykłego chłopaka, który dokonał rzeczy absolutnie niezwykłych!" - tak reklamuje się najnowszy film Buddy, który tym razem ukaże się nie na YouTubie, a na dużych ekranach. "Budda. Dzieciak '98", czyli film dokumentalny o Kamilu Labuddzie, będzie miał swoją kinową premierę jeszcze w tym roku, a w sieci krążą już pierwsze fragmenty z produkcji.

19.02.2024
12:01
budda dzieciak 98 film kiedy premiera
REKLAMA

Pod koniec sierpnia minionego roku pojawiły się doniesienia, że influencerzy nakręcą film. Była to informacja o tyle interesująca, że miał on zadebiutować nie w ich naturalnym środowisku, czyli mediach społecznościowych, a na dużych ekranach. Fabuła była trzymana w tajemnicy aż do teraz i przy tej okazji okazało się, że nastąpił szereg zmian w związku z influencerską produkcją - film, w którym mieli wystąpić Natsu, Boxdel oraz Budda, ostatecznie będzie traktował jedynie o życiu Kamila Labuddy. Pierwsi widzowie mieli okazję zobaczyć już fragmenty obrazu "Budda. Dzieciak '98", które wyciekły do sieci, a niebawem produkcja dokumentalna ukaże się w kinach.

REKLAMA

Film dokumentalny o Buddzie zadebiutuje na dużych ekranach. Kiedy premiera?

Kamil Labudda, który w sieci znany jest pod pseudonimem Budda, to youtuber, który znany jest z rozmachu, jeśli chodzi o organizowane przez niego akcje. Youtuber zdążył do tej pory zatankować widzom auta za 90 tys. zł, wesprzeć WOŚP, wrzucając do puszki 100 tys. zł, pomóc bezdomnemu, który na start otrzymał od niego 3 tys. zł czy zorganizować dwie loterie, w której rozdał widzom 14 samochodów (m.in. Toyotę Suprę z podpisem Hana Lue z "Szybkich i wściekłych", Audi RS6 C8, BMW M3 Touring czy Mercedesa A 45 S AMG).

O Buddzie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Kulisy jego barwnej kariery już niebawem będzie można obejrzeć na dużych ekranach. "Budda. Dzieciak '98" to "przejażdżka przez życiowe trudności i osiągnięcia jednego z najpopularniejszych polskich influencerów". Za reżyserię filmu odpowiedzialni są Kamil Labudda oraz Krystian Kuczkowski, współtwórca tytułu "Ania" o Annie Przybylskiej, a jednym z koproducentów jest firma Platige Image, która pracowała m.in. przy serialu Netfliksa "Wiedźmin".

Fragmenty filmu "Budda. Dzieciak '98"

Dlaczego ostatecznie film będzie traktował jedynie o Buddzie? Okazało się, że wpływ na ostateczny kształt filmu miała Pandora Gate, a jedną z jej twarzy był Michał "Boxdel" Baron, który przez aferę został wykluczony z produkcji:

REKLAMA

W składzie początkowym był Michał "Boxdel" Baron, była Natsu i byłem ja. Natomiast jeżeli chodzi o temat pandorowy, to niestety wykluczył nam on Michała. Zostawienie w składzie ja i Natalia było totalnie bez sensu, bo mamy zupełnie różne historie i zostawiliśmy film dokumentalny oparty o tym, jak wygląda ta branża, na mojej osobie

- stwierdził Budda.

Premiera filmu "Budda. Dzieciak '98" 22 marca 2024 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA