REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Mroczne wersje Doktora Strange'a odkrywają twarz na nowym klipie z "multiwersum obłędu"

W sieci pojawił się nowy klip z filmu "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Premiera nowej części Marvel Cinematic Universe już tuż tuż. Produkcja wejdzie na ekrany na początku przyszłego miesiąca, a tymczasem w udostępnionym materiale możemy przyjrzeć się mrocznym wariantom tytułowego bohatera. Coraz więcej wskazuje, że otrzymamy pierwszy horror osadzony w świecie MCU.

06.04.2022
17:45
doktor strange multiwersum mcu trailer zwiastun
REKLAMA

Na drugą część "Doktora Strange'a" fani Kinowego Uniwersum Marvela czekają już od dawna. W końcu to w tym właśnie filmie ma dojść do pełnego otwarcia multiwersum, które od dłuższego czasu jest zapowiadane w kolejnych produkcjach pełnometrażowych i serialach. Najodważniej do tej pory działo się to w "Spider-Man: Bez drogi do domu". Teraz Kevin Feige i spółka pragną pójść jeszcze o krok dalej.

"Doktor Strange w multiwersum obłędu" otrzymał już wcześniej zwiastuny, które uważnie analizowaliśmy, doszukując się jakichkolwiek informacji na temat fabularnych szczegółów. W udostępnionym właśnie klipie nie ma co prawda wielu nowych scen, ale możemy dobrze się w nim przyjrzeć mrocznym wariantom Doktora Strange'a. Będzie ich w filmie co najmniej dwa, a oprócz nich spotkamy też bohatera określonego mianem "Defenders Strange".

REKLAMA

Doktor Strange w multiwersum obłędu - mroczne warianty superbohatera w nowym klipie:

Już od jakiegoś czasu wiadomo było, że w "Doktor Strange w multiwersum obłędu" dojdzie do spotkania różnych wersji głównego bohatera. W opublikowanym klipie możemy dokładnie przyjrzeć się dwóm z nich. Jeden to mroczna wersja Doktora Strange'a, z, jak się okazuje, trzecim okiem na czole. Istnieje podejrzenie, że to ten Strange był bohaterem jednego z odcinków "What If...?". Druga to po prostu zombie Stephen Strange.

Doktor Strange w multiwersum obłędu - trailer

Tym samym dostaliśmy kolejne potwierdzenia dotychczasowych domysłów, że "Doktor Strange w multiwersum obłędu" będzie pierwszym horrorem osadzonym w świecie MCU. A przynajmniej zobaczymy w nim mnóstwo tropów gatunkowych właściwych dla kina grozy. Można było się tego spodziewać już w momencie, kiedy Scotta Derricksona na stołku reżyserskim zastąpił Sam Raimi (m.in. trylogia "Martwe zło").

REKLAMA

Doktor Strange w multiwersum obłędu - kiedy premiera?

Bardzo liczę, że Raimi przemyci swój styl do Marvel Cinematic Universe (tak jak to już zrobił Taika Waititi). Ale czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się o tym za kilka tygodni. Wyczekiwana premiera "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu" jest tuż za rogiem. Film wejdzie na wielkie ekrany 6 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA