REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Ród Smoka", 4. sezon "Westworld", "Euforia" - tak zapowiada się rok 2022 w HBO Max

W sieci pojawił się zwiastun nowości HBO Max na 2022 rok, w którym widzimy fragmenty wyczekiwanych oryginalnych produkcji serwisu - m.in. spin-offu "Gry o tron" pt. "Ród smoka" czy 4. sezonu "Westworld". Dwuminutowa zapowiedź zawiera też urywki filmów Warner Bros., wśród których próżno jednak szukać tytułów przeznaczonych do dystrybucji kinowej. Czas hybrydowych premier dobiegł końca.

23.12.2021
10:37
hbo max 2022 ród smoka westworld stewardesa euforia zwiastun
REKLAMA

Wciąż nie wiemy, kiedy HBO Max pojawi się w Polsce - z całą pewnością wydarzy się to w 2022 roku, jednak konkretna data pozostaje w sferze domysłów i życzeń. Póki co pozostaje nam stare, dobre (no, nie licząc jakości obrazu i samej aplikacji) HBO GO - i oglądanie zagranicznych zapowiedzi nowości "Maksa".

W sieci pojawił się właśnie dwuminutowy zwiastun kompilujący fragmenty oryginalnych filmów i seriali HBO Max, które zadebiutują w ofercie platformy w 2022 roku. Uwagę widzów z pewnością przykują nowe urywki wyczekiwanych produkcji z "Rodem smoka" (spin-off "Gry o tron" o Targaryenach i Tańcu Smoków), czy nowymi sezonami "Euforii", "Stewardesy" i "Westworld" na czele. Pamiętajcie, że materiał nie uwzględnia wszystkich nowości, które trafią do biblioteki serwisu w przyszłym roku. Rzućmy okiem:

REKLAMA

HBO Max: zapowiedź na 2022 rok. Ród smoka, Euforia, Westworld i inne

REKLAMA
HBO Max 2022

W 2021 roku Warner Bros. eksperymentowało z premierami hybrydowymi, wypuszczając swoje najgłośniejsze wysokobudżetowe obrazy równocześnie w kinach i w HBO Max. "Diuna", "Godzilla vs. Kong", "Matrix Zmartwychwstania" to tylko niektóre z blockbusterów, które użytkownicy platformy mogli legalnie obejrzeć bez wychodzenia z domu, choć na ekrany kin weszły one w tym samym momencie.

W końcu Warner Bros. zapowiedziało powrót do starszego modelu premierowego, uwzględniającego tzw. okno dystrybucyjne, które ma teraz wynosić 45 dni. Po upływie tego czasu od debiutu w kinach, produkcje Warnera pojawią się w ofercie ich serwisu streamingowego.

Dlatego też w nowej zapowiedzi widzimy fragmenty produkcji "Warner Bros. Streaming Exclusive", takich jak "House Party", "Father of the Bride", "Kimi", "The Fallout" czy "Moonshot". Filmy te nie będą pokazywane w kinach. Studio informowało wcześniej, że w planach ma przynajmniej 10 obrazów, które w 2022 przeznaczy bezpośrednio do transmisji strumieniowej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA