REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Joker jak zawsze stylowy i przerażający. Nowe zajawki z filmu DC zawierają ukrytą informację dla widzów

Wydawnictwo DC w ostatnim czasie nie mogło rywalizować z Marvelem na polu filmowych adaptacji. „Joker” może to jednak odmienić. Produkcja z Joaquinem Phoenixem zapowiada się na jedną z najciekawszych opowieści superbohaterskich ostatnich lat. Potwierdzają to nowe zajawki zawierające wiadomość dla fanów.

26.08.2019
19:31
joker film
REKLAMA
REKLAMA

„Joker” to pierwsza od dawna produkcja DC, która nie należy bezpośrednio do połączonego filmowego uniwersum. Według ostatnich informacji największego przeciwnika Batmana w DCEU nadal ma grać Jared Leto. Przynajmniej na razie nie wiadomo jednak zbyt wiele na temat przyszłych produkcji z jego udziałem. Znacznie wcześniej na ekrany kin trafi produkcja z Joaquinem Phoenixem. Aktor znany z „Gladiatora” i „Mistrza” to jeden z najbardziej utalentowanych przedstawicieli tego zawodu w Hollywood. Dlatego jego zaangażowanie w projekt budzi olbrzymie zainteresowanie. Wiele osób już zastanawia, czy jego wersja księcia zbrodni z Gotham przebije pozostałe filmowe portrety Jokera.

A przecież drugoplanowa obsada „Jokera” również robi wrażenie. W produkcji zagrają także Robert De Niro, Brett Cullen, Frances Conroy, Zazie Beetz, Marc Maron i Shea Whigham. Znacznie mniej wiemy za to fabule filmu DC. Twórcy „Jokera” ogłosili, że ich film wkurzy wielu ludzi, a opublikowany niedawno przeciek scenariuszy zdaje się to potwierdzać. Produkcja ma rzekomo pokazywać bohatera w ciepłym świetle oraz tłumaczyć jego upadek ku szaleństwu i zbrodni.

Nowe zajawki wypuszczone do sieci przez DC pokazują postacie grane przez Phoenixa i De Niro.

Część materiałów pokazuje Arthura Flecka przed przemianą w jednego z najbardziej ikonicznych komiksowych bohaterów. Nie brakuje też ujęć Jokera w nowym, oryginalnym makijażu, który stanowi połączenie wyglądu tej postaci z „Mrocznego Rycerza” i estetyki ulicznego klauna. Na jednym z zapowiedzi widać z kolei Roberta De Niro, który zagra prowadzącego popularnego talk show. Mężczyzna ma podobno znacząco przyczynić się do odkrycia przez Flecka mrocznej strony swej natury.

Sprawne oko wyłapie, że w każdym z krótkich filmików na ułamek sekundy pojawia się fragment napisu: „trailer 8.28”. Oznacza to, że już za dwa dni do widzów trafi zupełnie nowy zwiastun „Jokera”. Czy dzięki niemu dowiemy się więcej o fabula produkcji? Wkrótce się o tym przekonamy.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA