REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Katarzyna Dowbor wraca do TVP? Ma poprowadzić "Pytanie na śniadanie"

Katarzyna Dowbor ma zostać kolejną prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie". W TVP miałaby pojawić się po 11 latach przerwy.

23.01.2024
11:04
katarzyna dowbor wraca do pytania na sniadanie
REKLAMA

Styczeń to czas zmian i przetasowań w Telewizji Polskiej. Wielu prowadzących pożegnało się ze stacją i programami, które dotychczas prowadzili, a na ich miejscu po dłuższej przerwie pojawiły się dobrze znane twarze. Do "Teleexpressu" wrócił Maciej Orłoś, a Jarosław Kret zadebiutował na antenie TVP Info z prognozą pogody po raz pierwszy od 8 lat. Zmiany nie ominęły także "Pytania na śniadanie" - z porannym programem, którego szefową jest obecnie Kinga Dobrzyńska, pożegnało się kilku prowadzących. Do śniadaniówki dołączyli za to m.in. Joanna Górska i Robert Stockinger, a ostatnio pojawiła się informacja, że prezenterką "Pytania na śniadanie" ma zostać również Katarzyna Dowbor.

REKLAMA

O TVP przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Katarzyna Dowbor ma zostać nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Dowbor była prezenterką w Telewizji Polskiej w latach 1983–2013. W pierwszych latach pracy tworzyła felietony dla programu "Pegaz", realizowała filmy dokumentalne, a w 1988 r. zadebiutowała jako współprowadząca Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 1993 r. pojawiła się w roli prezenterki takich programów jak "Alchemia zdrowia i urody", "Apetyt na zdrowie" czy właśnie "Pytanie na śniadanie".

Dziennikarka, która jakiś czas temu pożegnała się z uwielbianym przez Polaków programem Polsatu "Nasz nowy dom", być może zasili szeregi prowadzących "Pytania na śniadanie". Jak wynika z informacji serwisu Plotek, Katarzyna Dowbor miałaby podpisać kontrakt jeszcze w styczniu:

Nowa szefowa "Pytania na śniadanie" stawia przede wszystkim na doświadczenie. Jak Kasia będzie chciała i miała czas, będzie mogła też w przyszłości realizować inne misyjne projekty. Zwolnienie z Polsatu pokazało, że ma wielu fanów, więc liczy się na to, że przyciągnie ich do oglądania TVP 

- twierdzi informator portalu Plotek.
REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA