REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Jarosław Kret przedstawił prognozę pogody w TVP. Do stacji wrócił po 8 latach

Jarosław Kret wrócił do TVP. Najpopularniejszy pogodynek po raz pierwszy od 8 lat przedstawił telewidzom prognozę pogody.

15.01.2024
11:20
jaroslaw kret pogoda w tvp info
REKLAMA

Rewolucja w Telewizji Polskiej trwa, a na ekrany wracają popularne niegdyś w publicznych stacjach twarze - niedawno widzowie mogli zobaczyć choćby Macieja Orłosia, który po niemal 8 latach kilka dni temu po raz pierwszy poprowadził "Teleexpres". Pojawiły się również doniesienia, jakoby w TVP miały pojawić się Agata Młynarska, Beata Tadla i Grażyna Torbicka, z kolei Marek Sierocki ma zostać gospodarzem nowego programu. Do stacji telewizji publicznej wrócił także Jarosław Kret, który z prognozą pogody pojawił się na kanale TVP Info.

REKLAMA

Jarosław Kret wrócił do TVP. Zapowiedział tam pierwszą od 8 lat prognozę pogody

Jarosław Kret w roli prezentera pogody zaczynał już w 2002 r. i aż do 2016 r. był związany ze stacją TVP. Po tym, gdy władzę w Polsce przejęło nowe ugrupowanie, dziennikarz był pogodynkiem w Nowa TV, a od 2019 r. można go było zobaczyć w Polsacie i usłyszeć w rozgłośni Radio Złote Przeboje. Teraz Kret wrócił do swojej pierwszej stacji, gdzie po raz pierwszy od 8 lat zapowiedział prognozę pogody na kanale TVP Info:

Lekka zima nam nastała. Lekka to nie znaczy, że nie męcząca. Bo taka lekka zima potrafi bardziej zmęczyć niż taki suchy mróz i słoneczna aura. Na razie tego dzisiaj nie będziemy mieli. Dzień dobry, Jarosław Kret, prognoza pogody.

O TVP przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Prezenter pogody zapowiedział powrót do TVP na Instagramie, gdzie entuzjastycznie wypowiedział się na temat swojej obecności w telewizji publicznej po tak długim czasie:

Dziś, po dłuuugim czasie "wielkiej smuty" wróciłem do mojego "matecznika". Wróciłem do TVP. Dziś od rana w TVP INFO. Jak ja uwielbiam te poranki. Jest super energia. Jakoś tak wszyscy wokół uśmiechnięci, szczęśliwi, radośni, rozpromienieni

- napisał.
REKLAMA

Zdjęcie główne: zrzut ekranu ze strony TVP.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA