REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Te polskie komedie umilą wam czekanie na "Kogel Mogel 4" na Netfliksie

"Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" nie zagościł na Netfliksie. Obecność na platformie poprzedniej części kultowej polskiej komedii daje nadzieję, że to się za jakiś czas zmieni. Na razie jednak nic na ten temat nie wiadomo. Fanom serii pozostaje więc oglądanie innych polskich komedii dostępnych w serwisie. Wśród nich nie brakuje trzech części "U Pana Boga", "Kochanie chyba cię zabiłem" czy "Gotowi na wszystko. Exterminator".

25.01.2022
6:56
kogel mogel 4 netflix polskie komedie
REKLAMA

Jaką polską komedię oglądać na Netfliksie, skoro "Końca świata czyli Kogla Mogla 4" nie ma w serwisie? Na szczęście biblioteka platformy obfituje w rodzime tytuły, które rozbawią was do łez. Wśród nich jest oczywiście poprzednia część wspomnianej kultowej serii, "Kochanie chyba cię zabiłem", czy trzy odsłony "U Pana Boga".

REKLAMA

Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4 - inne polskie komedie na Netfliksie

Na Netfliksie nie brakuje polskich komedii, które zastąpią nieobecny w serwisie "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". Wśród nich jest inna kultowa seria, "Kochanie chyba cię zabiłem" czy nawet "Gotowi na wszystko. Exterminator". Miłośnicy humoru rodzimych twórców nie mogą więc narzekać na nudę.

Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

W 2019 roku, po 30 latach przerwy, powróciła kultowa polska komedia. Ilona Łepkowska postanowiła zaserwować nam "Kogel Mogel" na miarę nowych czasów. Jak wyszło? No cóż, krytycy narzekali, ale widzowie tłumnie ruszyli do kin i mieliśmy hit.

Film jest dostępny na Netfliksie.

Seria U Pana Boga

U Pana Boga w ogródku - Netflix - zwiastun

Chociaż seria "U Pana Boga" rozpoczęła się już w czasach wolnej Polski, to dzisiaj, tak jak "Kogel Mogel" ma w naszym kraju status filmów kultowych. Jacek Bromski szkicuje w niej bowiem obraz polskiej wsi i z humorem wbija szpilę swoim rodakom. Akcja kolejnych filmów rozgrywa się w Królowym Moście, gdzie największym autorytetem jest ksiądz proboszcz. Do tej małej, zaściankowej miejscowości przybywają różne osobliwości.

Filmy są dostępne na Netfliksie.

Kochanie chyba cię zabiłem

Tak jak "Kogel Mogel", "Kochanie chyba cię zabiłem" jest komedią pomyłek. Siedmiokrotnie nominowany do Węży film opowiada historię niedobranej pary policjantów. Twardziel i specjalista od papierkowej roboty łączą siły, aby zmierzyć się ze sprawą morderstwa z przypadku. Droga jego pechowego sprawcy nagle zaczyna obfitować w kolejne ofiary.

Film jest dostępny na Netfliksie.

Gotowi na wszystko. Exterminator

Jeśli dotychczas wymienione filmy was nie rozbawią, "Exterminator" zrobi to na pewno. To w końcu opowieść o zespole metalowym z ambicjami, którego członkowie zaczynają grać szlagiery jarmarcznej muzyki. Chcieliby rzępolić w struny i drzeć mordy, ale lokalni politycy wolą coś do tańca i pogibania się. Zabawnych sytuacji tu więc nie brakuje.

Film jest dostępny na Netfliksie.

Czas surferów

Czas surferów - Netflix - zwiastun

Nie są to "Chłopaki nie płaczą", ale kultowych tekstów tu nie brakuje. To opowieść o Dżokerze, który łączy siły z fanami kina gangsterskiego, aby porwać swojego byłego pracodawcę. Jego wspólnicy w zbrodni nie należą jednak do najbystrzejszych, dzięki czemu podczas seansu będziecie świadkami wielu zabawnych sytuacji.

Film jest dostępny na Netfliksie.

Jeśli po "Koglu Moglu 3" polubiliście Nikodema Rozbickiego, jest to film dla was. Aktor wciela się tu bowiem w jednego z gości feralnej imprezy sylwestrowej, podczas której nic nie idzie tak, jak powinno. Trupy mnożą się scena po scenie, a wszystko to w akompaniamencie komediowych gagów. Czarny humor wylewa się z ekranu.

Film jest dostępny na Netfliksie.

REKLAMA

Polskie komedie na Netfliksie

Na Netfliksie mnóstwo jest polskich komedii zarówno tych starszych, jak i tych nowszych. Oferta rodzimych produkcji w serwisie nieustannie się bowiem rozwija i dochodzą do niej kolejne tytuły. Mogą one wam umilić czas oczekiwania na pojawienie się na platformie czwartej odsłony "Kogla Mogla".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA