REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Król tygrysów" wraca! Zwiastun obiecuje jeszcze większe szaleństwo

"Król tygrysów" powraca! Druga odsłona hitowego serialu dokumentalnego Netfliksa pojawi się na platformie już w przyszłym miesiącu. Tymczasem w sieci zadebiutował jej trailer.

27.10.2021
17:37
król tygrysów 2 netflix zwiastun premiera
REKLAMA

Gdy w zwiastunie sequela pojawia się informacja, że będzie się działo jeszcze więcej niż poprzednio, zwykle to prawda. Co prawda jakość często na tym cierpi, ale to przecież istota logiki kontynuacji. Co jednak jeśli mówimy o "Królu tygrysów"? Dokument o hodowcy tygrysów, piosenkarzu country, konserwatywnym geju, któremu obce było pojęcie monogamii i byłym kandydacie na prezydenta rozdającym wyborcom prezerwatywy z własnym wizerunku (tak, to ciągle jedna osoba), postawił poprzeczkę bardzo wysoko. A mimo to twórcy obiecują, że był to dopiero wierzchołek góry lodowej.

"Król tygrysów 2" ma pokazać dalszy ciąg znanych z pierwszej części chaosu i szaleństwa. Twórcy skończyli swoją opowieść w momencie, w którym Joe Exotic poszedł do więzienia. Nie znaczy to jednak, że w jego prywatnym zoo nagle zapanował spokój i porządek. Jak pokazuje zwiastun, w dwójce rozpoczęte już wątki zostaną rozwinięte i zobaczymy, w jaki sposób popularność serialu wpłynęła na życie znanych nam bohaterów.

REKLAMA

Król tygrysów 2 - zwiastun

Zoo zostaje przejęte, współpracownicy Exotica żyją w dostatku, a on czuje się pokrzywdzony. Carole Baskin wygrała bitwę, ale samozwańczy król tygrysów nie zamierza się poddawać. Każdy, kto po obejrzeniu serialu uważnie śledził doniesienia na jego temat i przyjrzał się bliżej jego historii, wie, czego należy się spodziewać.

Król tygrysów 2/Netflix/zwiastun
REKLAMA

Netflix przygotował nie lada niespodziankę dla fanów "Króla tygrysów". Początkowo projekt miał być bowiem jedynie miniserialem. Jego popularność okazała się tak wielka, że kontynuacja wydawała się tylko kwestią czasu. I faktyczne, druga, jeszcze bardziej szalona, odsłona serialu pojawi się na platformie już całkiem niedługo. Kilka tygodni dzieli nas od premiery "Króla tygrysów 2". Zadebiutuje on w serwisie 17 listopada. A czas oczekiwania wypada umilić sobie zachwycaniem się talentem muzycznym Exotica. Chociażby słuchając tego kawałka:

Joe Exotic/piosenka
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA