REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Kultowe filmy można obejrzeć zupełnie za darmo. Rusza świetna promocja od serwisu VOD

I takie promocje należy szanować. Jeśli jeszcze nie wykupiliście subskrypcji FlixClassic, to teraz możecie skorzystać z oferty serwisu zupełnie za darmo. Biblioteka platformy wypełniona jest tak arcydziełami światowej kinematografii, jak i kultowymi filmami.

12.01.2023
13:33
filmy kultowe za darmo promocja
REKLAMA

Nie ma bardziej uczciwej ceny niż "za darmo". Za tyle to wszystko się weźmie. Tylko szykujcie się, że po skorzystaniu z promocji FlixClassic możecie być chętni na wykupienie subskrypcji serwisu. Co prawda nie znajdziecie tam blockbusterów, jak na platformie Netflix, najdroższego serialu w historii, niczym na Amazon Prime Video, czy nowych Marveli, które dostępne są na Disney+. Nudzić się jednak nie będziecie.

REKLAMA

Biblioteka FlixClassic składa się obecnie z blisko 400 pozycji. Wśród nich są arcydzieła światowej kinematografii ("Nietolerancja", "Atalanta"), kamienie milowe sztuki filmowej ("Cena strachu", "Reguły gry") i najbardziej nietuzinkowe dzieła gatunkowe, autorskie i kultowe ("Kret", "Dzika planeta"). Nie brakuje też seriali pokroju "Cienka niebieska linia", czy "Siedemnaście mgnień wiosny". To naprawdę bardzo oryginalna oferta.

Kultowe filmy za darmo - jak skorzystać z promocji?

Aby móc za darmo zatopić się w odmętach kina artystycznego i kultowego nie potrzeba wiele. Wystarczy zapisać się na newsletter FlixClassic. Trzeba to jednak zrobić między 12 a 22 stycznia. Tylko wtedy otrzymacie gratisowy dostęp do platformy na trzy dni. Jeśli potem dalej chcielibyście korzystać z serwisu, należy wykupić subskrypcję za 12,99 zł/msc lub 129,90 zł/rok.

REKLAMA
Filmy za darmo - promocja

Z FlixClassic można korzystać z poziomu przeglądarki lub za pomocą aplikacji na iOS, Android oraz Smart TV Samsung i LG. Usługa daje też możliwość korzystania z funkcji streamowania Chromecast.

Na newsletter FlixClassic możecie zapisać się tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA