REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Maneskin przyleci do Polski. Zwycięzcy Eurowizji zagrają koncert w Warszawie

Rockowa rewelacja tegorocznej Eurowizji ponownie zagości w naszym kraju. Zespół Maneskin wystąpi na Torwarze w 2022 roku. Sprzedaż biletów na ich koncert rusza w tym tygodniu.

28.09.2021
11:12
maneskin koncert 2022 bilety
REKLAMA

Muzycy Maneskin zaczynali od grania na ulicach we Włoszech, ale po ich majowym występie w Rotterdamie, to już zamierzchła przeszłość. Zwycięstwo na 65. konkursie Eurowizji przyniosło im międzynarodową sławę, miliony osłuchów i wyświetleń ich największego hitu Zitti e buoni, a nawet nagranie piosenki I wanna be your slave z Iggy Popem.

REKLAMA

Od tamtego czasu muzycy dwukrotnie grali w naszym kraju. Pierwszy raz już miesiąc później na Polsat SuperHit Festival. Ten występ przeszedł do historii telewizji również za sprawą pocałunku pomiędzy gitarzystą a wokalistą, po którym ten drugi apelował o to, że „każdy powinien być tym kim k*rwa chce”.

Dwa miesiące później znów pojawili się w Polsce – tym razem na pandemicznym substytucie Open'era w Gdyni19 sierpnia. Koncert został wyprzedany.

Maneskin zagra koncert w Warszawie. Wystąpią na Torwarze 15 lutego 2022 roku.

Na następny występ energetycznej kapeli z Rzymu fanom przyjdzie poczekać do przyszłego roku. Na Torwarze Maneskin zagra dzień po Walentynkach, 15 lutego. Będzie to część trasy „Loud Kids on Tour 2022”, na której odwiedzą 16 krajów. Na pewno usłyszymy na nim ich eurowizyjne i radiowe hity, ale i kawałki z drugiego albumu Teatro D'ira. Volume 1”.

 class="wp-image-1800754"

Bilety na wydarzenie będą dostępne zarówno dla posiadaczy certyfikatu zaszczepienia na Covid-19 (Health Pass), jak i dla tych, którzy nie dali sieukłuć (bilet Standard). Oficjalnymi dystrybutorami są Altersklep oraz eBilet.

Przedsprzedaż rozpocznie się już dziś, tj. 28 września o 12:00. Będą mogli je kupić posiadacze voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu. Ceny wejściówek zaczynają się od 199 zł (trybuny, miejsca siedzące), a kończą na 299 zł (golden circle, czyli pod samą sceną).

 class="wp-image-1800751"
REKLAMA

Otwarta sprzedaż biletów na koncert Maneskin w Warszawie ruszy 30 września (czwartek) o 12:00.

* zdjęcie główne: kadr z YouTube

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA