REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Mata podzielił się z fanami nowym singlem. W kawałku „Papuga” słyszymy też Malika i Quebonafide

Nowa płyta Maty zbliża się wielkimi krokami, tymczasem młody raper postanowił przedpremierowo udostępnić w sieci jeszcze jeden numer. Do „Papugi” dograło się też dwóch bardzo popularnych na rap-scenie gości.

01.09.2021
10:11
papuga mata quebonafide malik montana singiel
REKLAMA

„Młody Matczak”, drugi solowy album Maty, zadebiutuje już 21 września. Tymczasem raper udostępnił w sieci kolejny numer promujący nadchodzący krążek. „Papuga” to nowy singiel, który – wzorem poprzedników – pojawił się w sieci bez żadnych zapowiedzi. W sumie usłyszeliśmy już cztery numery z płyty (lub pięć, o ile zakładamy, że „Skute Bobo” będzie czymś w rodzaju bonusowego materiału, a nie – jak wielu przypuszcza – spontaniczną i niezwiązaną z głównymi projektami nagrywką).

Po wyprodukowanym przez Joskee trapowym bicie płyną też zwrotki dwóch popularnych gości. Pierwszym z nich jest Quebonafide, zaś drugim – Malik Montana. „Papuga” jest, rzecz jasna, numerem o adwokacie. Panowie w swoich wersach nawijają o rozmaitych sytuacjach wymagających ochrony prawnej, ale z przymrużeniem oka; całość warstwy lirycznej ma przechwałkowy charakter bragga. W przypadku linijek gospodarza numeru, tytułowy „Papuga” to ewidentnie jego ojciec – prof. Marcin Matczak. Kawałek (do którego po kilku godzinach dołączył też wideoklip) możecie sprawdzić poniżej:

REKLAMA

Mata ft. Quebonafide & Malik Montana – PAPUGA

REKLAMA

Gadamy o nowym kontrakcie, o nowej stawce
Jak dzwoni papuga, to odbieram szybko
No bo szanuję go jak własną matkę.

Przypomnijmy, że nowy krążek Maty już w przedsprzedaży osiągnął status platyny – a zatem przekroczył granicę 30 tys. sprzedanych egzemplarzy. Dotychczasowe single to „Patoreakcja”, „La la la (oh oh) (na feacie White 2115) oraz „Kiss cam (podryw roku)”.

Już 2 października na warszawskim lotnisku Bemowo odbędzie się wielki koncert Maty, mający być zwieńczeniem premiery „Młodego Matczaka”. Raper zagra tam cały nowy materiał.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA