REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Polacy znajdują się "Po złej stronie torów". Hiszpański serial jest hitem Netfliksa

W mijającym tygodniu najpopularniejszym tytułem na Netfliksie okazał się "Prawnik z Lincolna". Jego pozycja jest jednak zagrożona, bo po koronę najchętniej oglądanego filmu lub serialu w naszym kraju zmierza hiszpańskie "Po złej stronie torów". A jakie jeszcze produkcje oglądaliśmy na platformie w ostatnich dniach?

28.05.2022
10:05
po złej stronie torów netflix najpopularniejsze
REKLAMA

W mijającym tygodniu wciąż jeszcze zachwycaliśmy się "Prawnikiem z Lincolna". Na Netfliksie w międzyczasie pojawiło się jednak "Po złej stronie torów". A skoro to hiszpański serial, to teraz on dumnie zmierza po tytuł najpopularniejszej produkcji na platformie w naszym kraju. W dziennych zestawieniach wdrapał się już na szczyt listy najchętniej oglądanych seriali w serwisie. Teraz pytanie, jak długo się tam utrzyma.

REKLAMA

Netflix - najpopularniejsze seriale i filmy w Polsce:

"Prawnik z Lincolna" vs. "Po złej stronie torów" to fascynujący pojedynek. Ale możemy mu się przyglądać, jednocześnie odkrywając inne filmy i seriale dostępne na Netfliksie. Tak też chętnie robimy. Dlatego w mijającym tygodniu jednymi z najpopularniejszych tytułów na platformie okazało się również "Kto zabił Sarę?" oraz "Perfekcyjne połączenie".

10. F*ck Love Too (nowość)

Ostatni tydzień użytkownicy Netfliksa spędzili z tanim romantyzmem. "F*ck Love Too" to romcom rozgrywający się w przepięknych pejzażach Ibizy. Fabuła jakaś tam jest. Oczywiście tendencyjna i schematyczna. Podobnie zresztą jak w kilku innych ckliwych filmach, które w tym tygodniu znalazły się na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie.

Wynik: 13 punktów.

10. Miłość, śmierć i roboty (powrót do zestawienia)

Miłość, śmierć i roboty: Część 3 - Netflix

Oto najlepsze podsumowanie użytkowników Netfliksa: z jednej strony zachwycają się komedią romantyczną "F*ck Love Too", a z drugiej podziwiają apokaliptyczne wizje twórców "Miłości, śmierci i robotów". 3. część animowanej antologii skierowanej do dorosłych widzów przypadła zresztą do gustu nie tylko subskrybentom platformy, ale również naszemu recenzentowi.

Wynik: 13 punktów

9. Nowy Eden (spadek o pięć miejsc)

Kiedy na Netfliksie pojawia się nowy hiszpański tytuł, ma duże szanse, aby stać się hitem. "Nowy Eden" nie jest więc wyjątkiem. Od dawna utrzymuje się w topce najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie. Polacy ciągle nie nacieszyli się tą produkcją, przez co wciąż nie chcą opuszczać rajskiej wyspy, która, jak okrywają bohaterowie, nie jest tym, czym się wydaje.

Wynik: 16 punktów

8. Królowa piękna z Jerozolimy (nowość)

Ten serial przenosi widzów do Jerozolimy 1919 roku. Śledzimy w nim losy sprzątaczki, która wychodzi za mąż za sklepikarza. Problem w tym, że on kocha inną kobietę. Dlatego właśnie decyzja o ślubie ma długotrwały wpływ na relacje głównej bohaterki z córką.

Wynik: 19 punktów

7. Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki (nowość)

Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki - Netflix

Kłopoty Teda Templetona się nie kończą. Tym razem został oskarżony o przestępstwo gospodarcze. Zrobił więc to, co każdy zrobiłby na jego miejscu. Zmienił się w Szefa Bobasa i zaczął udawać jedno z dzieci swojego brata. Sądząc po jego popularności, "Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki" ewidentnie rozbawił nie tylko dzieci, ale również dorosłych.

Wynik: 21 punktów

6. Powrót do liceum (spadek o cztery miejsca)

Rebel Wilson rozbawiła nas do łez. I to wielokrotnie, bo "Powrót do liceum" utrzymuje się na liście najpopularniejszych tytułów na Netfliksie kolejny już tydzień z rzędu. Wygląda więc na to, że jeśli polityczna poprawność podana jest w prześmiewczy sposób, to nawet ją akceptujemy.

Wynik: 26 punktów

5. Toskania (nowość)

Idzie lato i Polacy chyba stają się ckliwi. "Toskania" to jeden z kilku romantycznych filmów, które trafiły na listę najpopularniejszych tytułów Netfliksa w mijającym tygodniu. Tym razem jest to opowieść duńskim kucharzu, zmuszonym do zmiany swojego podejścia do życia i miłości. Wszystko oczywiście przez kobietę i w przepięknych pejzażach tytułowej "Toskanii".

Wynik: 32 punkty

4. Perfekcyjne połączenie (nowość)

Romantyzm uderzył Polakom do głowy. Wśród filmów nie było w mijającym tygodniu popularniejszego tytułu niż "Perfekcyjne połączenie". Użytkowników Netfliksa ujął bowiem urok tej komedii romantycznej o ambitnej importerce win, która podczas podróży do Australii poznaje tajemniczego twardziela. Tak, mi też to pachnie hallmarkowym remake'iem "Krokodyla Dundee".

Wynik: 44 punkty

3. Po złej stronie torów (nowość)

Po złej stronie torów - Netflix

W ciągu mijającego tygodnia ten serial z każdym dniem stawał się popularniejszy. Polacy coraz chętniej sięgają po hiszpańską produkcję o weteranie wojennym, który postanawia rozprawić się z miejscowymi dilerami po tym, jak zaatakowali jego nastoletnią wnuczkę. Jak tak dalej pójdzie "Po złej stronie torów" zaraz stanie się hitem Netfliksa i wstyd będzie nie znać tego tytułu.

Wynik: 46 punktów

2. Kto zabił Sarę? (awans o pięć miejsc)

To już koniec meksykańskiego "Kto zabił Sarę?". Twórcy przez trzy sezony wodzili widzów za nos i komplikowali swoją opowieść, aby doprowadzić ich do finału, który chyba ich zadowolił. Drugi tydzień z rzędu cieszy się bowiem na Netfliksie sporą popularnością.

Wynik: 53 punkty

1. Prawnik z Lincolna (bez zmian)

REKLAMA
Prawnik z Lincolna - Netflix

Jak serial prawniczy, to tylko z Saulem Goodmanem albo Mickeyem Hallerem. Rozwiązując pewną sprawę ze swojego Lincolna, ten ostatni rozgościł się w sercach polskich użytkowników Netfliksa. Za chwilę będzie jednak musiał z nich odjechać, ustępując miejsca "Po złej stronie torów".

Wynik: 66 punktów

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA