REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Nowy film Roberta Rodrigueza i mocny kryminał już na Netfliksie. Sprawdzamy, co nowego w serwisie

Jak co piątek sprawdzamy, jakie nowości pojawiły się w serwisie Netflix. Dziś będzie ich kilka - na platformę wpadło romantyczne reality show, szalona komedia, a także mocny film kryminalny prosto z Nollywood oraz nowe dzieło familijne Roberta Rodrigueza.

22.09.2023
7:12
netflix nowości piątek filmy mali agenci robert rodriguez miłość jest ślepa
REKLAMA

Jeśli jesteś w trakcie oglądania najnowszego sezonu "Sex Education", zrób pauzę i sprawdź, co nowego zadebiutowało w serwisie Netflix. Oprócz finałowej części hitowego serialu dla młodzieży na platformie króluje obecnie serial "Ukochane dziecko" oraz "Infamia", natomiast w filmowej topce znalazł się "Freestyle" z Maciejem Musiałowskim w roli głównej oraz najnowsza komedia romantyczna - "Serce w chmurach". Co zadebiutowało dzisiaj? Sprawdzamy.

O nowościach serwisu Netflix piszemy także w innych artykułach Spider's Web:

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Jak poradzić sobie ze stratą

"Jak poradzić sobie ze stratą" to nowa peruwiańska komedia, która skupia się na trzech najlepszych przyjaciółkach. Dwie z nich już planują swoją świetlaną przyszłość, a Ma Fe jest niestety spłukana. I na dodatek całkowicie pozbawiona inspiracji do pisania książki, którą musi skończyć, lecz nie jest w stanie jej pisać. 

Miłość jest ślepa: sezon 5.

"Miłość jest ślepa" wraca z nowymi odcinkami! Romantyczne reality show o tematyce ślubnej przedstawia historie singli, którzy szukają miłości. Najpierw jednak spróbują nawiązać emocjonalną więź ze swoimi potencjalnymi drugimi połówkami, a dopiero później spotkają się z nimi twarzą w twarz.

Netflix: zwiastun 5. sezonu programu "Miłość jest ślepa"

Czarny notes

Na Netfliksie zadebiutował dziś także mocny film kryminalny prosto z Nollywood - "Czarny notes". Fabuła produkcji skupia się na pogrążonym w żałobie diakonie, który postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość i rusza do walki ze skorumpowaną policją po tym, gdy jego syn zostaje porwany. 

Netflix: zwiastun filmu "Czarny notes"

Mali agenci: Armagedon

REKLAMA

Do serwisu wpadła także nowa odsłona kultowej serii familijnej! Film "Mali agenci: Armagedon" ponownie pokaże historię dzieci dwójki tajnych agentów, które będą musiały połączyć siły, by uratować rodziców i cały świat po tym, gdy potężny wirus komputerowy zostanie wypuszczony przez tajemniczego twórcę gier.

Netflix: zwiastun filmu "Mali agenci: Armagedon"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA