REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Dziewczyny z „Sexify” okręciły sobie Polaków dookoła pilota. Oto nowy Netflix TOP 10

Co Polacy oglądali w tym tygodniu na Netfliksie? Bój toczył się między „Niewinnym” i „Cieniem i Kośćmi”, ale i fantastyczne i mroczne ekranizacje znanych powieści musiały ustąpić miejsca prawdziwym królowym ostatnich dni.

08.05.2021
10:00
sexify polski serial netflix
REKLAMA

Netflix TOP 10 – wyniki:

REKLAMA

10. Truposze nie umierają (nowość)

truposze nie umieraja film 2019 class="wp-image-308071"

Trudno uznać „Truposze nie umierają” za najwybitniejsze działo w dorobku Jima Jarmuscha, ale słynny reżyser i gwiazdorska obsada (Bill Murray, Adam Driver) zrobiły swoje. Głośne nazwiska przyciągnęły przed ekran dość widzów, by komediowy horror o umarłych powracających do życia znalazła się na 10 miejscu zestawienia najpopularniejszych produkcji na Netfliksie tego tygodnia.

Wynik: 13 punktów

hobbs i shaw class="wp-image-307546"

W spin-offie „Szybkich i Wściekłych” twórcy samochodowej telenoweli postawili na postacie drugoplanowe, które choć podbiły serca miłośników serii, ale nie miały dość miejsca, by w pełni rozwinąć skrzydła. We własnym filmie Hobbs i Shaw mogą więc do woli kopać tyłki bandziorom w widowiskowych scenach walk i przerzucać się ciętymi ripostami, które zwykłym śmiertelnikom przychodzą do głowy dopiero 3 minuty po kłótni.

Wynik: 16 punktów

8. Szkoła zabójców (nowość)

deadly class hbo go szkoła zabojców recenzja class="wp-image-245800"

Dość dużym zaskoczeniem może być na tej liście pojawienie się „Szkoły zabójców”. Oparta na komiksie historia dzieciaków, którzy zamiast wkuwać wzór alkoholu czy listę królów Polski uczą się jak najlepiej uśmiercić bliźnich, okazała się być na tyle intrygująca, że wylądowała na 7 miejscu netfliksowego zestawienia.

Wynik: 21 punktów

7. Joker (nowość)

joker netflix premiera fenomen class="wp-image-1710412"

Nowe spojrzenie na Jokera narobiło mnóstwo szumu w mediach. Krytycy i widzowie spierali się o oryginalność artystycznej wizji reżysera, niepokoili przesłaniem płynącym z filmu i zachwycali fascynującą kreacją Joaquina Phoenixa. Nic więc dziwnego, że ci, którzy nie załapali się na kinową premierę, gdy tylko film pojawił się na Netfliksie, chcieli sprawdzić, o co właściwie w tym całym zamieszaniu chodzi.

Wynik: 27 punktów

6. New Amsterdam (spadek o cztery miejsca)

 class="wp-image-1695475"

„New Amsterdam” nie chce opuszczać zestawienia ulubionych seriali Polaków. Serial o grupie lekarzy pracujących w jednym z najstarszych publicznych szpitali w USA podbił serca Polaków i nie ma zamiaru oddawać ich bez walki.

Wynik: 30 punktów

mitchellowie kontra maszyny film class="wp-image-1710796"

Kolorowa i zabawna opowieść o walce w równej mierze z maszynami, co z własną rodziną zdołała przyciągnąć przed ekrany zarówno dorosłych jak i ich pociechy. Zrobiła to na tyle skutecznie, że szybko wskoczyła na 5 miejsce zestawienia.

Wynik: 33 punkty

4. Co widać i słychać (nowość)

co widac i slychac recenzja filmu netflix class="wp-image-1710880"

Mimo że nowy horror z Amandą Seyfried nie wbija w fotel, polska miłość do filmów z dreszczykiem była w stanie w tym tygodniu dać opowieści o nawiedzonym domu miejsce tuż za podium.

Wynik: 44 punkty

3. Cień i kość (spadek o dwie pozycje)

 class="wp-image-1614904"

Serial fantastyczny oparty na książkach amerykańskiej pisarki Leigh Bardugo podbił zeszłotygodniowe zestawienie Netfliksa. Choć recenzje serialu są raczej pozytywne tym razem kino gatunkowe z elementami teen drama wylądowało na najniższym stopniu pudła.

Wynik: 53 punkty

2. Niewinny (nowość)

niewinny netflix class="wp-image-1711453"

Kolejne dziecko ambitnego planu Netfliksa na zekranizowania 14 książek Harlana Cobena w 5 lat. Choć w recenzji Rafał kręcił nosem i narzekał na tanią dramaturgię i szytą grubymi nićmi narrację, to nie przeszkodziło hiszpańskiej adaptacji powieści popularnego pisarza wskoczyć od razu na drugie miejsce tego zestawienia.

Wynik: 54 punkty

1. Sexify (awans o siedem pozycji)

sexify polski serial netflix class="wp-image-1708135"

Sexify weszło na Netfliksa przebojem. Serial zebrał dobre recenzje nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Widzowie doceniają humor na granicy krindżu i odważną tematykę, która nie bawi się pytań o seks i związaną z nim przyjemność.

Wynik: 70 punktów

REKLAMA

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA