REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Leonardo DiCaprio może zagrać w "Squid Game". Zaraz, co?

Pomyśleliście sobie zapewne, że ten tytuł to jakiś tani clickbait lub czysta spekulacja z naszej strony, ale nic z tych rzeczy. Sam twórca hitu "Squid Game" przyznał, że występ Leonardo DiCaprio w serialu Netfliksa jest bardzo możliwy. Natomiast jeszcze nie teraz. Co to dokładnie oznacza? Śpieszę z wyjaśnieniami.

16.09.2022
17:09
squid game leonardo dicaprio serial netflix
REKLAMA

Disney+ w rekordowo niskiej cenie. Subskrypcję możesz wykupić tutaj - tylko do 19.09.

"Squid Game" okazał się czymś więcej niż tylko niespodziewanym hitem Netfliksa. Koreańska produkcja pobiła całą serię rekordów i wskoczył na szczyt listy najpopularniejszych produkcji w historii funkcjonowania platformy. Co więcej, wokół "Squid Game" błyskawicznie zbudowano olbrzymi fandom, za sprawą kreowanych trendy i inspirujących viralowych akcji.

REKLAMA

W czerwcu tego roku Netflix oficjalnie zapowiedział kontynuację. Twórca serii Hwang Dong-hyuk wspominał nawet, że serwis od prowadził z nim rozmowy również na temat 3. sezonu produkcji. Prezes platformy Ted Sarandos ze swojej obiecał natomiast rozbudowę uniwersum "Squid Game" za sprawą specjalnego reality show.

W jednym z wywiadów Dong-hyuk Hwang zapowiadał, że kontynuacja koreańskiego hitu wyląduje na platformie prawdopodobnie pod koniec 2023 roku, albo może nawet w 2024 roku. Ku swojemu zadowoleniu będzie przy tej odsłonie dysponować znacznie większym budżetem, ale to nie koniec ekscytujących wieści dla widzów. Jak podaje portal Deadline, wziął właśnie udział w specjalnej konferencji poświęconej "Squid Game", w trakcie której padło więcej doniesień zza kulis.

Squid Game: Leonardo DiCaprio może pojawić się w serialu

Na konferencji prasowej zorganizowanej z okazji zdobytych przez serial nagród Emmy Dong-hyuk Hwang wspomniał o Leonardo DiCaprio i jego udziale w popularnym serialu. Skąd w ogóle taki wątek? Przy produkcji 2. serii twórca w ogóle nie brał pod rozwagę hollywoodzkich aktorów, ale jeśli trzecia seria dostanie zielone światło, to "prawdopodobnie się to zmieni":

Jak już mówiłem, w drugim sezonie nie zobaczymy żadnego znanego hollywoodzkiego aktora. To nie jest w naszych planach. Może się to zmienić w trzeciej serii, ale na ten moment drugi pozostaje umiejscowiony w Korei. Leonardo DiCaprio powiedział, że jest wielkim fanem "Squid Game", więc jeśli czas i szanse pozwolą, możliwe, że będziemy mogli poprosić go o dołączenie do jednej z naszych gier

- powiedział Hwang Dong-hyuk
Squid Game - kiedy 2. sezon?

Oczywiście, 3. sezon serialu jest jeszcze bardzo odległy, ale tego typu zapowiedzi sugerują duże plany. Po pierwsze - przeniesienie akcji serialu poza Koreę. Po drugie - potężny budżet pozwalający na zaangażowania w projekt znanych nazwisk. Netflix może rzeczywiście złożyć taką propozycję DiCaprio. Pytanie, czy hollywoodzki gwiazdor na nią przystanie pozostaje otwarte, ale biorąc pod uwagę sukces "Nie patrz w górę", to całkiem możliwe.

REKLAMA

"Squid Game" opowiada o grupie śmiałków, która chce odmienić swój los, biorąc udział w morderczym turnieju. Wygrają wielkie pieniądze, jeśli przeżyją kolejne zawody, okazujące się pokręconymi wersjami dziecięcych zabaw. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery 2. sezonu produkcji.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA