REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD
 3. Netflix

Policjanci z "Brooklyn 9-9" łapią "Oszusta z Tindera". Podpowiadamy, co obejrzeć na Netfliksie

Netflix wypuścił w tym tygodniu kilka nowych filmów i seriali. Wśród nich jest mocny dokument o oszuście z Tindera oraz 7 sezon przezabawnego sitcomu "Brooklyn 9-9". Co jeszcze ciekawego możemy obejrzyć weekend? Sprawdźcie listę nowości Netfliksa.

06.02.2022
8:57
netflix weekend brooklyn 99 oszust tinder co obejrzec
REKLAMA

Lista nowości Netfliksa stale się powiększa. Platforma w tym tygodniu oprócz wspomnianych tytułów, zaprezentowała też "Moją przyjaciółkę Annę Frank", 2. sezon "Mrocznego porządania" oraz "Raisin Dion". To jednak nie wszystkie nowe filmy i seriale Netfliksa.

REKLAMA

W zeszłym tygodniu jedną z piątkowych premier był pastisz współczesnych thrillerów "Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie" (choć dla niektórych wygląda i tak jak typowy film Netfliksa). W lutym czeka jest jeszcze sporo serialowych nowości, mi.n spin-off "Winkingów" o podtytule "Walhalla" czy sequel "Teksańskiej maskary piłą mechaniczną".

Nowe filmy i seriale Netfliksa. Co obejrzeć w weekend?

W tym tygodniu biblioteka Netfliksa powiększyła się o niemal 15 tytułów. Wśród nich są kontynuacje popularnych seriali, ale i nowe produkcje: famiilijne, thrillery i romanse. Poniżej wybraliśmy nowych filmów i seriali, które warto nadrobić w weekend. Na liście jest "Oszust z Tindera", 7. sezon "Brooklyn 9-9" i zeszłotygodniowa premiera "All of Us Are Dead".

Film dokumentalny od twórców "Odwal się od kotów" to kolejna opowieść, w której ważną rolę odgrywa internet i mamy do czynienia z wręcz nieprawdopodobnym facetem. Cała ta historia jednak wydarzyła się naprawdę, a wyłowione na Tinderze kobiety nadal nie odzyskały kasy. Tymczasem tytułowy antybohater wyłudził ok. 10 milionów dolarów. Udawał syna "księcia diamentów" i sprzedawał bajkę, w którą uwierzyłby każdy. Ten film to przestroga, obnażenie systemu sprawiedliwości, który często po prostu nie działa, ale też kawał sztuki reporterskiej zrealizowanej sprawnie i rzetelnie. Mocna rzecz, którą warto obejrzeć. Film już jest dostępny na Netfliksie.

W niedzielę na Netfliksie wjedzie 7. sezon "Brooklyn 9-9". To jeden z najlepszych sitcomów ostatnich lat, który pokochają fani "The Office", "Parks and recreation" i "13 posterunku", ale nie tylko. Oprócz typowo komediowych wygłupów policjanta Jake'a Peralty ( Andy Samberg) i kumpli z komisariatu ma też w sobie sporo ciekawych wątków kryminalnych, a nawet akcji w stylu heist movie (doskonałe odcinki Halloweenowe). W ostatnich sezonach zaczął też uderzać w poważniejsze tony, ale bez żenady i nachalnej poprawności politycznej. W siódmym, przedostatnim sezonie Jack i Amy będą starać się od dziecko, a Holt będzie się odnajdywał w roli zwykłego krawężnika po degradacji z funkcji kapitana. Do czasu.

To nowość z co prawda zeszłego tygodnia, ale wciąż nie wszystkim udało się ją obejrzeć. I nie zdążyła zgnić... w przeciwieństwie do niektórych bohaterów. To koreański serial, który może stać się choć w 1 procencie tak popularny jak "Squid Game". Łączy w sobie dwa szalenie popularne gatunki - teen dramę i horror o zombie. Nie spodziewajmy się więc jakiegoś głębokiego studium kondycji psychicznej współczesnego społeczeństwa, ale nie znaczy to też, że serial nie podejmuje poważniejszych tematów pomiędzy szlachtowaniem zombiaków na szkolnych korytarzach. Obecnie to najchętniej oglądana produkcja na polskim Netfliksie.

Netflix - lista nowości z mijającego tygodnia

 • THE APPRENTICE: ONE CHAMPIONSHIP EDITION 2/1/2022
 • RAISING DION: SEZON 2 2/1/2022
 • MOJA PRZYJACIÓŁKA ANNE FRANK 2/1/2022
 • KOCI DOMEK GABI: SEZON 4 2/1/2022
 • MROCZNE POŻĄDANIE: SEZON 2 2/2/2022
 • OSZUST Z TINDERA 2/2/2022
 • POŻERACZ MIĘSA: SEZON 10: CZĘŚĆ 2 2/2/2022
 • KID COSMIC: SEZON 3 2/3/2022
 • MURDERVILLE 2/3/2022
 • OLA POSZUKUJE 2/3/2022
 • PRZEZ MOJE OKNO 2/4/2022
 • ENDLESS LOOP 2/4/2022
 • SŁODKIE MAGNOLIE: SEZON 2 2/4/2022
 • BROOKLYN 9-9: SEZON 7 2/6/2022
REKLAMA

Netflix dodał nowe filmy i seriale. W 2022 roku będzie ich o wieeele więcej.

W tym tygodniu Netflix dodał "Oszusta z Tindera", "Moją przyjaciółkę Annę Frank", 2. sezon "Mrocznego porządania" oraz "Raisin Dion". W kolejne czeka też nowy sezon "Brooklyn 9-9". W 2022 roku Netflix planuje wypuścić ponad 70 filmów co tydzień. W tym roku zobaczymy kontynuacje "Enoli Holmes" i "Na noże", a także nowe potencjalne hity m.i.n "Szarego człowieka z Ryanem Goslingiem i Chrisem Evansem czy "Projekt Adam" z Ryanem Reynoldsem od twórcy "Starnger Things".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA