REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Piotr Adamczyk przejmuje Amazona, tak jak Polacy przejęli YouTube'a. "Night Sky" na szczycie Prime Video

Ach uwielbiamy, kiedy nasi rodacy błyszczą w zagranicznych produkcjach. Nie żebyśmy czasem nie chcieli im czegoś wypomnieć, ale czujemy wówczas narodową dumę i to jest super. Piotr Adamczyk najpierw podbił serca Polaków w "Hawkeye'u", a teraz walczy o naszą sympatię w "Night Sky". I to mu się udaje - serial jest najpopularniejszą produkcją na Amazon Prime Video.

29.05.2022
9:21
night sky Amazon najpopularniejsze seriale
REKLAMA

"Night Sky" z Piotrem Adamczykiem oraz Sissy Spacek i J.K. Simmonsem to najpopularniejszy serial na Amazon Prime Video. Choć Polak nie pojawia się tam przesadnie wiele razy i gra postać mrukliwego, niebezpiecznego gościa, to wystarczyło, by Polacy rzucili się na produkcję. W końcu, mimo sukcesów naszych rodaków, nie tak często ogląda się ich w międzynarodowych tytułach. Ale oprócz "Night Sky" w Prime Video jest więcej do obejrzenia. W serwisie królują też serial na podstawie twórczości Dana Browna, "The Boys", który za chwilę wróci z 4. sezonem, a także "Reacher" i "Miłość, seks i pandemia" Patryka Vegi.

REKLAMA

Wśród najpopularniejszych produkcji na Amazon Prime Video znajdziecie nowy serial z Boschem - "Bosch: Dziedzictwo", "Peryferia", a także "Night Sky" czy "Koło czasu". Podpowiadamy, jakie tytuły warto obejrzeć na Prime Video - to one cieszą cię największym zainteresowaniem widzów.

Night Sky - najlepsze seriale Amazona

"Night Sky" to serial sci-fi. Nieoczywista produkcja jest historią starszego małżeństwa. Irene i Franklin Yorkowie, w tych rolach Sissy Spacek i J.K. Simmons mieszkają w domu, który skrywa tajemnicze podwórze. Tam mieszczą się sekretne drzwi w podłodze, prowadzące na inną planetę. Ta jest dziwna i opuszczona oraz kryje za sobą wiele niebezpieczeństw. Yorkowie nikomu nie powiedzieli o tym nadprzyrodzonym zjawisku. Małżeństwo będzie musiało w końcu zderzyć się z prawdą o miejscu, w którym żyją i tym, do którego prowadzi klapa w podłodze. Serial jeszcze przed premierą cieszył się dużym zainteresowaniem mediów - to właśnie tu ponownie w zagranicznej produkcji zobaczymy Piotrka Adamczyka. Aktor ujął już rodaków w produkcji "Hawkeye".

Seriale Amazon Prime Video - co oglądać?

Ten serial nie schodzi z listy najpopularniejszych produkcji Amazon Prime Video od dobrych paru tygodni. "Reacher" to, podobnie jak "Zaginiony symbol", o którym za chwilę, produkcja powstała na podstawie prozy. Postać Jacka Reachera, sprytnego weterana wojennego, stworzył Lee Child. W tytułową postać w serialu wcielił się Alan Ritchson. Reacher przyjeżdża do małego miasteczka i właściwie z miejsca zostaje oskarżony o zbrodnię, której nie popełnił. Mężczyzna będzie próbował udowodnić, że jest niewinny, a także znaleźć prawdziwego zabójcę. Ritchsonowi partneruje Willa Fitzgerald, znana z serialu "Krzyk".

Najpopularniejsze seriale Amazon Prime Video - Zaginiony symbol

Polacy kochają powieści Dana Browna, choć zarówno książki jak i produkcje na ich podstawie zbierają mieszane recenzje. "Zaginiony symbol" to historia Roberta Langdona. Historyk, specjalista w dziedzinie ikonografii, wraca do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Tam przywiodła go nowa sprawa - będzie musiał zmierzyć się z tajemnicą masonów. W główna rolę w serialu, który bije popularność na Amazonie, wcielił się Ashley Zukerman.

A co poza tym? Na Amazonie znajdziecie też inne popularne produkcje:

  • The Boys
  • Bosch: Dziedzictwo
  • Peryferia
  • Star Trek: Picard
  • Miłość, seks i pandemia
  • Koło czasu
  • Duchy
REKLAMA

Amazon podbija serca Polaków. Dlaczego warto skorzystać z serwisu?

Amazon Prime Video kilka miesięcy temu zrobił niespodziankę Polakom. Serwis rozgościł się w Polsce i wystartował ze świetną promocją - Amazon Prime. W ramach 49 zł rocznie (!) zyskujemy dodatkowy bezpłatny miesiąc, dostęp do bazy filmów i seriali, gier a także bezpłatną dostawę produktów z Amazon.pl, które sprzedaje serwis. Z oferty możecie skorzystać, nawet jeśli wcześniej mieliście konto w Prime Video. Platforma oferuje mnóstwo seriali i filmów, które warto obejrzeć. Wśród nich: "Night Sky", "Reacher", "Peryferia" czy "Star Trek: Picard".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA