REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zobacz grafiki z serialu "Obi-Wan Kenobi". Na jednej z nich potyczka z Darthem Vaderem

Nieoczekiwanie w sieci pojawił się pierwszy materiał promujący serial "Obi-Wan Kenobi" z uniwersum Gwiezdnych wojen. Widzimy w nim wiele interesujących szkiców koncepcyjnych - jeden z nich prezentuje zapowiadany pojedynek z Darthem Vaderem.

12.11.2021
16:05
obi wan kenobi serial darth vader pojedynek star wars
REKLAMA

Na krótko przed Disney+ Day, który rozpoczyna się dziś o 15:00 czasu polskiego, do sieci trafił tzw. sizzle reel, czyli zakulisowy materiał promujący serial "Obi-Wan Kenobi". Wideo pokazano w zeszłym roku na Disney Investor Day, nie trafił on jednak wówczas do Internetu - zwykli śmiertelnicy mogą go obejrzeć dopiero teraz. W nagraniu słyszymy też wypowiedzi Ewana McGregora czy reżyserki Deborah Chow. Co ciekawe, publikowany przez kolejne kanały materiał zaczęto blokować.

REKLAMA

W filmie słyszymy m.in. potwierdzenie tego, co już wiemy: akcja rozgrywa się w rzeczywistości niezwykle dla Obi-Wana niebezpiecznej - Imperium kwitnie, a po galaktyce panoszą się łowcy Jedi (tak, w serialu zobaczymy Inkwizytorów Sithów polujących na ocalałych Rycerzy). Szkice prezentują kilka ciekawych lokacji i lorda Sithów - również podczas zapowiadanego "rewanżu stulecia" - pojedynku na miecze świetlne pomiędzy Darthem Vaderem i Obi-Wanem. Zobaczcie:

Obi-Wan Kenobi: zapowiedź. Pojedynek z Darthem Vaderem

Obi-Wan Kenobi
REKLAMA

Prace nad miniserialem skupionym na Obi-Wanie Kenobim rozpoczęły się wiosną - po długich latach pogłosek, przetasowań i przesunięć, produkcja w końcu dotarła do zaawansowanego etapu. Już w pierwszej połowie 2022 roku (najpewniej wiosną) fani mistrza Jedi będą mogli zobaczyć upragniony powrót (być może jeden z wielu!) Ewana McGregora do roli.

Oprócz Haydena Christensena (którego zobaczymy także jako Vadera bez hełmu) i McGregora, swoje występy powtórzą m.in. Joel Edgerton i Bonnie Piesse (powrócą do ról Owena Larsa i Beru Whitesun). Na ekranie zobaczymy też Moses Ingram, Kumaila Nanjianiego, Indirę Varmę, Ruperta Frienda, O'Shea'a Jacksona Jra, Sung Kanga, Simone Kessell i Benny'ego Safide'a. Akcja serialu "Obi-Wan Kenobi" będzie rozgrywać się 10 lat po wydarzeniach z Epizodu III "Gwiezdnych wojen".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA