REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Netflix ogłosił obsadę "One Piece". To oni wystąpią w aktorskiej wersji popularnego anime

Ruszyły prace nad aktorskim "One Piece". Netflix poinformował o końcu prac nad scenariuszem pierwszego odcinka i ogłosił obsadę nadchodzącego serialu na podstawie popularnego anime.

10.11.2021
16:00
one piece netflix serial aktorski obsada premiera
REKLAMA

Aktorską wersję popularnego anime "One Piece" zapowiadano już dawno temu, ale potem wszelki słuch o projekcie ucichł. To się właśnie zmieniło, bo Netflix ogłosił obsadę nadchodzącego serialu. Wśród nazwisk aktorów i aktorek nie natkniecie się na nikogo sławnego, bo platforma stawia na młode talenty. Niemniej produkcja już wzbudza niemałe emocje.

Netflix jako jeden z pierwszych serwisów streamingowych dostrzegł komercyjny potencjał tkwiący w anime. Użytkownicy są spragnieni animacji "made in Japan", a platforma nie tylko poszerza swoją bibliotekę o znane już, wręcz klasyczne tytuły, ale próbuje dodawać do nich coś od siebie.

REKLAMA

Aktorskie wersje anime od Netfliksa

Swoimi serialami anime Netflix podpina się pod słynne franczyzy. Taki "Resident Evil" już za nami, ale przed nami jeszcze "Godzilla" czy "Tomb Raider". Nie możemy też zapomnieć, że niedawno bibliotekę platformy zasilił oryginalny "Cowboy Bebop", a zaraz dołączy do niego jego aktorska wersja. I tutaj zaczynają się schody.

Chociaż zwiastuny aktorskiej wersji "Cowboya Bebopa" rozbudziły zainteresowanie użytkowników, to trudno o dobre wspomnienia z poprzednim takim zabiegiem, kiedy to Netflix postanowił tchnąć nowe życie w "Notatnik śmierci". Pytanie, jak będzie w tym wypadku i co nas czeka przy "One Piece".

One Piece - obsada i premiera

Wygląda na to, że prace nad tym ostatnim tytułem ruszyły już z kopyta, bo Netflix najpierw ogłosił koniec prac nad scenariuszem pierwszego odcinka, a teraz podał, że w serialu wystąpią m.in. Inaki Godoy (Luffy), Mackenyu (Zoro), Emily Rudd (Nami), Jacob Romero Gibson (Usopp) i Taz Skylar (Sanji).

REKLAMA

Na razie niewiele więcej wiadomo na temat nadchodzącej produkcji. Będzie się ona składać z 10 odcinków należy się spodziewać pod koniec 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA