REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowy "Pitbull" - zwiastun bez cenzury. Patryk Vega na pełnej

"Pitbull" 2021 trafi na ekrany kin już w przyszłym miesiącu. Tymczasem Patryk Vega podzielił się nowym zwiastunem swojego najnowszego filmu. Tym razem bez cenzury.

12.10.2021
12:00
pitbull 2021 zwiastun premiera patryk vega
REKLAMA

Pojawił się zwiastun nowego "Pitbulla". Tak, trailery już przecież były, ale tym razem chodzi o zapowiedź bez cenzury. Znając Patryka Vegę mogło by się więc w nim roić od przekleństw, nagości i innych atrakcji. Tak jednak nie jest. Jak na lubiącego szokować reżysera, jest on całkiem stonowany, chociaż nie brakuje w nim charakterystycznych dla jego twórczości elementów.

Vega wraca bowiem do korzeni (znowu). Po tym jak seria na moment, na jeden film, na "Ostatniego psa" przeszła w ręce Władysława Pasikowskiego, reżyser ponownie sięga po swoją najpopularniejszą markę. Tym razem będzie skupiał się na losach znanego nam skądinąd Gebelsa, a akcja toczy się na dwóch płaszczyznach czasowych. Twórca powrócił do formy sprzed lat?

REKLAMA

Pitbull 2021 - zwiastun bez cenzury

Szykujcie się na bezpardonowy męski pojedynek. Gebels w przeszłości trafił na trop przestępcy ze zbrojnego ramienia grupy Pershinga, który odpowiada za mnóstwo zamachów bombowych i jeszcze więcej porwań na terenie całego kraju. Między policjantem, a zbrodniarzem rozpęta się prawdziwa wojna. Po latach syn głównego bohatera zacznie włamywać się do domów bogatych osób, aż w końcu trafi do niewłaściwej nieruchomości. Protagonista będzie musiał wsadzić go do więzienia. Albo znaleźć inne wyjście. Akcji na pewno więc nie zabraknie.

REKLAMA
Pitbull 2021 - zwiastun

W udostępnionym zwiastunie widać, że Vega buduje swoją opowieść z powidoków rzeczywistości. Co chwilę słychać tu echa prawdziwych wydarzeń i pojawiają się znane z mediów nazwiska. Zostały one oczywiście opatrzone przaśnym humorem. Pytanie więc czy tym razem uda się twórcy połączyć to w spójną opowieść, na którą krytycy nie będą kręcić nosem jak na poprzednie filmy reżysera? O tym przekonamy się za jakiś czas.

"Pitbull" trafi na ekrany kin już całkiem niedługo. Premiera filmu będzie miała miejsce już w przyszłym miesiącu. A dokładnie 11 listopada, czyli akurat w dniu Narodowego Święta Niepodległości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA