1. Rozrywka
 2. VOD

Kinowe hity za grosze. Player ma już ponad 250 filmów w twoim pakiecie, a będzie ich jeszcze więcej

Lokowanie produktu: Player

Ponad 250 filmów w twoim pakiecie. Dzięki Playerowi na wyciągnięcie ręki macie dostęp do kinowych hitów. Już teraz możecie na platformie obejrzeć chociażby "Focus" z Willem Smithem, czy "Obywatela Jonesa", który od czasu swojej premiery nabrał nowych znaczeń. A to jest tylko wierzchołek góry lodowej. Oferta serwisu co chwilę się powiększa i do końca roku ma się w jego bibliotece pojawić jeszcze 100 nowych tytułów.

20.04.2022
10:29
player filmy co oglądać pakiety

Ponad 250 filmów - tyle produkcji już teraz możecie obejrzeć w ramach podstawowych pakietów Playera. Wśród dostępnych produkcji znajdziecie kinowe hity pokroju "Focus" czy "Obywatela Jonesa". Jeśli jeszcze ich nie widzieliście, to najwyższy czas, aby nadrobić zaległości. Nie ma co z tym zwlekać, bo oferta platformy co chwilę powiększa się o nowe tytuły.

Player - filmy w twoim pakiecie

Na Playerze już teraz nie brakuje interesujących filmów. Jest ich całkiem sporo, a będzie wiele więcej. W końcu jeszcze w tym roku oferta platformy ma się powiększyć łącznie o 100 nowych tytułów. Już za chwilę w serwisie zadebiutuje chociażby komedia "Sparowani" ze znanym z "The Boys" Jackiem Quaidem.

Obywatel Jones

Obywatel Jones - Player - co oglądać

Chociaż "Obywatel Jones" swoją premierę miał w 2019 roku, to dzisiaj wydaje się jeszcze bardziej aktualny. W kontekście wojny w Ukrainie zyskał zupełnie nowe znaczenia. Agnieszka Holland opowiada tu o zachodnim dziennikarzu, który chce opisać gwałtowną modernizację Związku Radzieckiego. Zmierza więc do Moskwy na wywiad ze Stalinem. Tam odkrywa jednak, że cała prawda na temat sowieckiego reżimu jest skutecznie tłumiona przez cenzurę i propagandę.

Film już dostępny na Player.pl

Polacy potrafią robić śmieszne komedie. W samym zeszłym roku twórcy udowodnili to niejednokrotnie. Taka "Czarna owca" to przykład zabawnej opowieści, która nie wprawi was w zażenowanie jak niektóre rodzime romcomy. Jest to opowieść o młodym Tomku. Główny bohater zamierza zrobić karierę jako influencer podróżniczy. Dąży do osiągnięcia celu nawet kiedy dowiaduje się, że jego dziewczyna jest w ciąży. Rodzice nie pozwolą mu jednak uciec od odpowiedzialności.

Film już dostępny na Player.pl

Ukryta gra

Ukryta gra - Player - co oglądać

Jak już przekonacie się, że polscy twórcy potrafią rozśmieszać do łez, to sięgnijcie po "Ukrytą grę". Tutaj rodzimi filmowcy udowadniają, że nie mają też problemu z serwowaniem trzymających w napięciu thrillerów politycznych o... grze w szachy. Produkcję swoją twarzą firmuje sam Bill Pullman, który wciela się w genialnego, choć zapijaczonego matematyka. Przybywa on do Warszawy, aby wziąć udział w mistrzostwach szachowych. To jednak tylko przykrywka, bo w rzeczywistości musi zapobiec wojnie nuklearnej.

Film już dostępny na Player.pl

Focus

Will Smith jest obecnie na ustach całej branży filmowej. Wszystko przez uderzenie Chrisa Rocka podczas tegorocznej gali oscarowej. Chociaż Hollywood próbuje go scancellować, nie możemy zapomnieć, jak dobrym jest on aktorem. "Focus" to prawdziwy pokaz jego talentu. Wraz z Margot Robbie wcielają się tu w parę oszustów. On uczy ją fachu, ale sprawy zawodowe schodzą na drugi plan, kiedy rodzi się między nimi uczucie.

Film już dostępny na Player.pl

Rzeź

Roman Polański nawet z rozgrywającej się w jednym mieszkaniu sztuki z czterema postaciami potrafi zrobić wciągający film. Dwie pary spotykają się tutaj, aby porozmawiać o bójce między ich synami. W miarę rozwoju akcji nakręca się jednak spirala pretensji i wzajemnych oskarżeń. Reżyser po mistrzowsku buduje napięcie i pozwala wykazać się gwiazdorskiej obsadzie. W tytułowej "Rzezi" biorą bowiem udział Kate Winslet, Christoph Waltz, Jodie Foster i John C. Reilly.

Film już dostępny na Player.pl

Odlotowy nielot

Player zapewnia dostęp do sporej biblioteki animacji, dzięki którym przyjemnie spędzicie czas ze swoimi pociechami lub młodszym rodzeństwem. Już za chwilę na platformie pojawi się "Odlotowy nielot". Film obudzi w was wewnętrzne dzieci. To przecież uniwersalna opowieść o harcie ducha, rodzinie i, jakżeby inaczej, miłości. Głównym bohaterem jest rezolutny Franek. Rezolutny ptak ma problem z nauką latania. Podczas jednej z lekcji porywa go kot. Chociaż udaje mu się wyrwać ze szponów drapieżnika, może już nie spotkać swoich najbliższych. W końcu wszyscy szykują się do ucieczki przed zimą do ciepłych krajów.

Premiera filmu: 21 kwietnia na Player.pl

Sparowani

Sparowani - Player - co oglądać

Ciężkie jest życie singla, kiedy wszyscy znajomi wchodzą w związki małżeńskie. Głupio tak odmawiać, gdy zapraszają na kolejne wesela. Wieloletni przyjaciele Ben i Alice postanawiają więc, że będą na nie chodzić wspólnie jako para. To doświadczenie zacznie ich do siebie zbliżać. Mamy więc do czynienia z komedią romantyczną, która zapewni wam tyle samo śmiechu co łez wzruszenia. Zadba o to m.in. znany z "The Boys" Jack Quaid.

Premiera filmu: 29 kwietnia na Player.pl

Player - filmowe hity na wyciągnięcie ręki

Przywołane filmy to mała część tytułów dostępnych na platformie w ramach podstawowych pakietów. W ofercie platformy warto jeszcze zwrócić szczególną uwagę chociażby na takie tytuły jak:

 • Gorący temat
 • Laleczka
 • Ciemno, prawie noc
 • Teściowie
 • Gotowi na wszystko. Exterminator
 • Narodziny gwiazdy
 • Zimna wojna
 • Autor widmo
 • Szef
 • Boże ciało
Player - kwiecień - nowości

Player oferuje dostęp do wielu kinowych hitów - zarówno tych nowszych, jak i starszych; polskich i zagranicznych. Wszystkie je możecie mieć na wyciągnięcie ręki, bo z serwisu można korzystać z poziomu przeglądarki internetowej, aplikacji na urządzenia mobilne czy na Smart TV. Co więcej, subskrypcja kosztuje grosze. Podstawowe pakiety wykupicie za 8 zł/msc (z reklamami) lub 18 zł/msc (bez reklam).

Filmowe hity za grosze na wyciągnięcie ręki znajdziecie na Player.pl

Lokowanie produktu: Player
Najnowsze
Zobacz komentarze